Přečtěte si

msv_brno_2015.jpg

MSV 2015 se těší velkému zájmu vystavovatelů

57. mezinárodní strojírenský veletrh se v Brně uskuteční v termínu 14. až 18. září 2015 a naváže na předchozí úspěšné ročníky. České ekonomice se daří, průmyslová výroba zrychluje růstové tempo a o prezentaci na největším průmyslovém veletrhu střední Evropy je velký zájem.

Doprovodným veletrhem je Mezinárodní veletrh Transport a Logistika a Mezinárodní veletrh technologií pro ochranu život. prostředí ENVITECH.


kramer_allrad_1245_4.jpg

Manipulátory a nakladače Kramer Allrad

Představujeme nejžádanější stroje z dílny německého výrobce Kramer - Kramer Allrad 1245 a Kramer Allrad 5035, které naplňují aktuální potřeby zákazníků, kteří buď dávají přednost klasickému zažitému systému malého nakladače s obecně známými hranicemi nasazení a nebo jdou cestou nových konceptů - jako např. minimanipulátor Kramer 1245...


kb_agriculture_traktor.jpg

KB: Již 25 let pomáháme s řešením zemědělských investic

Komerční banka je partnerem nejen Agrární komory ČR a Potravinářské komory ČR, ale zejména již 25 let je spolehlivým partnerem českých zemědělců a potravinářů při zajištění financování jejich investic. KB tradičně a dlouhodobě podporuje projekty a investice do zemědělství a potravinářství, přičemž zohledňuje návaznost a neoddělitelnost obou oborů.


financovani_stroje_zarizeni.jpg

Jak financovat profesionální stroje a zařízení

Ve svém podnikání jste už určitě narazili na situaci, kdy bylo nezbytné investovat do nového profesionální stroje nebo zařízení. Pokud chcete držet krok s konkurencí a svůj byznys nadále rozvíjet směrem kupředu, určitě vás to nemine ani v budoucnosti. Právě z těchto důvodů je dobré orientovat se ve světě financování strojů a zařízení a vědět, jaké možnosti se vám nabízí.casopis_green_1_2015.jpg

Nový Toro Groundsmaster 4700 – časopis GREEN 1/2015

Ukázka z jarního čísla 1/2015 časopisu GREEN – časopisu Českého svazu greenkeeperů.

První tři inovované modely Groundsmaster 4700 dodává společnost Profigrass na resorty CZ Golf. Greenkeepeři v Telči, Ústí nad Labem a v Benátkách se již těší na příznivé počasí a růst trávy...john_deere_x950r.jpg

První trávníkář seká v Kolíně

Dobrý lékař ví, že na každý zákrok potřebuje správný nástroj. Tahle zkušenost ale neplatí jen ve zdravotnictví, ale třeba i v komunálních službách. Ve firmě AVE Kolín, která v Kolíně pečuje mimo jiné i o městskou zeleň, potřebovali správný stroj na sečení trávníků. Nyní v jejích službách pracuje John Deere X950R a ve své první sezóně natočil téměř sedm set motohodin.


avantovani.jpg

Avantování 2015

Avantování je jednodenní piknik pro všechny, kteří mají rádi nakladače Avant. Malí i velcí najdou na pěti farmách, kde se Avantování zastaví, zábavu i zážitky v příjemném prostředí.

Lidé kolem Avanta se představí v jiném světle, než jak je znáte. Každý z partnerů vnáší do Avantování kousek svého a takto složený den nabízí rodinnou a pohodovou atmosféru.


avant_745.jpg

DemoGreen 2015 - Univerzální nakladač Avant 745

Uvádíme novinku, která bude představena na výstavě DemoGreen, která se bude konat ve středu a čtvrtek 20.-21.5.2015 v areálu sportovního letiště Vyškov.

Avant 745 nově s pojezdovými pístovými motory Poclain. Větší síla, klidnější a rovnoměrnější chod, delší životnost stroje.