Přečtěte si

ferris_sekacky_zeroturn_11.jpg

Přednosti Zero-Turn sekaček Ferris

Sekačky s nulovým poloměrem otáčení (Zero - Turn) obecně ve srovnání s traktorovými sekačkami se sběrem přinášejí až 40% navýšení produktivity. Sekačky FERRIS ve srovnání s ostatními sekačkami s nulovým poloměrem otáčení přinášejí navíc ještě další zvýšení výkonu až o 35 %, a to díky unikátnímu patentovanému systému odpružení všech kol.


pracovni_trikolky_advento.jpg

Elektrické pracovní tříkolky Advento

Elektrické pracovní tříkolky ADVENTO jsou hbitým pomocníkem s velkou silou a velice dobrou manévrovatelností. Díky menší šířce se hodí i do uzavřených prostor skladišť apod. Nezaváhá však ani v terénu, kde mu i prudší kopec při plném naložení nedělá problém. Proto doporučujeme elektro tříkolku ADVENTO na menší farmy, zemědělská družstva, zkrátka všude tam, kde je zapotřebí hbitost a síla.


arjes_impaktor_250_evo_3.jpg

Drtič Arjes Impaktor 250 EVO II

Budoucí kontinuální a stabilní vývoj společnosti Arjes prezentuje další krok evoluce - Arjes Impaktor 250 EVO II. Mimo světově unikátní kombinace pojezdové mobility a volitelné verze se závěsnými háky, vyniká model "EVO" revolučním systémem pro rychlou výměnu hřídele, novým a dokonce ještě modernějším systémem řízení i novou konstrukcí hřídele - to vše umožnilo několikanásobné zvětšení rozsahu možných aplikací tohoto drtiče.


grasshopper_725dt_1.jpg

Sekačky Grasshopper nejen pro profesionály

Sekačky GRASSHOPPER se vyrábějí již více než 50 let a za tuto dlouhou historii si získaly spoustu spokojených zákazníků na celém světě, nejen mezi profesionály, ale i mezi běžnými uživateli.

Hlavní předností těchto strojů je kvalita zpracování, robustní konstrukce (postaveny pro dlouhou životnost) a vysoký výkon při nízkých provozních nákladech.


benassi_fox_110_4wd_12_1.jpg

Profesionální sečení se stroji Benassi

Italská společnost Meccanica Benassi s historií 1953 nabízí širokou škálu profesionálních sekačech pro extenzivní údržbu travních porostů vč. sečení svahů a jinak nepřístupných terénů.

Nabídka Benassi zahrnuje: lištové sekačky, rotační sekačky, ručně vedené mulčovače a traktorové mulčovače.


malotraktory_captain.jpg

Vysoce výkonné malotraktory Captain

Malotaktory Captain jsou malé, vysoce výkonné, univerzální traktory v moderním designu a s výbornou tažnou silou, co si hravě poradí i s těžkým terénem. Uplatnění nachází u farmářů, stavařů, vinařů, sadařů, lesníků, ale ta realizátorů zahrad a dalších. Stroj je k dispozici v několika barevných provedeních: zelená, stříbrná, modrá, červená, černá. Jejich velkou výhodou je pak široká nabídkou příslušenství a příznivá cena!norcar_a60e1_2.jpg

Nový elektrický nakladač Norcar a60E1

Nový elektrický Norcar a60E1 vám poskytuje špičkový výkon, minimální vibrace, nulové emise a extrémně nízkou hladinu hluku. Elektrický mininakladač vyžaduje velmi nízkou údržbu a servis, je také zábavný, snadný a bezpečný. Vzhledem k tomu, že mininakladač je bez emisí, prospívá životnímu prostředí, lidem i zvířatům. To přináší velké výhody pro vás a vaši firmu.


john_deere_trojice_s_100tis_bonusem_6.jpg

Trojice traktorů John Deere se stotisícovým bonusem

Jestli jsme byli s něčím v poslední době nespokojeni, tak to byly ceny. Jenže s tím je teď konec, neboť při nákupu kteréhokoliv ze tří traktorů John Deere 1026R, 3025E a 3038E nyní získáte bonus ve výši 100 000 Kč (82 645 Kč bez DPH).
Jde přitom o nejdostupnější kompaktní traktory John Deere, což dělá tuhle dubnovou nabídku ještě zajímavější...


rucne_kovane_naradi_krumpholz.jpg

Ruční kované nářadí Krumpholz s tradicí od roku 1799

Více než 220 let zkušeností s výrobou vysoce kvalitních nástrojů je naší nejlepší referencí a činí z nás jednu z nejtradičnějších kovářských firem v Evropě. Tato tradice existuje od roku 1799 a pokračuje dodnes díky tomu, že se jedná o kombinaci nejvyšší kvality s širokou škálou výrobků. Každý rok pak přinášíme nové výrobky, které Vám usnadní těžkou práci.