Přečtěte si

arjes_impaktor_250_evo_3.jpg

Drtič Arjes Impaktor 250 EVO II

Budoucí kontinuální a stabilní vývoj společnosti Arjes prezentuje další krok evoluce - Arjes Impaktor 250 EVO II. Mimo světově unikátní kombinace pojezdové mobility a volitelné verze se závěsnými háky, vyniká model "EVO" revolučním systémem pro rychlou výměnu hřídele, novým a dokonce ještě modernějším systémem řízení i novou konstrukcí hřídele - to vše umožnilo několikanásobné zvětšení rozsahu možných aplikací tohoto drtiče.


ferris_prednosti_zero_turn_sekacky.jpg

Přednosti Zero-Turn sekaček Ferris

Sekačky s nulovým poloměrem otáčení (Zero - Turn) obecně ve srovnání s traktorovými sekačkami se sběrem přinášejí až 40% navýšení produktivity. Sekačky FERRIS ve srovnání s ostatními sekačkami s nulovým poloměrem otáčení přinášejí navíc ještě další zvýšení výkonu až o 35 %, a to díky unikátnímu patentovanému systému odpružení všech kol.


technika_laski_posledni_novinky.jpg

Technika Laski - poslední novinky

Představujeme nejnovější stroje z rodiny Laski: plně elektrický kompaktní štěpkovač na baterie LS 160 AB, štěpkovač LS 160 DWB s naftovým motorem 25 HP a brzděným podvozkem a ručně vedenou pařezovou frézu F 460 EI s elektropojezdem.


kompaktni_kolove_nakladace_yanmar_vz_v7hw.jpg

Kompaktní kolové nakladače Yanmar V7 / V7HW

Kompaktní kolové nakladače Yanmar V7 / V7HW s dvěma směry natáčeným-oscilujícím centrálním kloubem, samosvornými diferenciály s kloubovým řízením a paralelní kinematikou zdvihu nakladače jsou očekávanou novinkou v portfoliu kolových nakladačů Yanmar!


egholm_city_ranger_3070_zimni_udrzba.jpg

Egholm City Ranger 3070 - výkonnost ve větším stylu

Nový komunální stroj Egholm City Ranger 3070 stanovuje pro tuto třídu strojů nové standardy v mnoha oblastech: např. multifunkční použití, rychloupevňovací systém, manévrovací schopnost, pohodlí operátora a aspekty ochrany životního prostředí.


seco_traktory_celorocni_prace_5_1.jpg

Zima nebo léto, stačí Vám jeden stroj

Při pohledu z okna mnozí z Vás uvidí spoustu sněhové pokrývky, ale zde, na úvodní fotografii, vidíte vertikutaci trávníku. Asi si říkáte, co mají tyto zcela dvě odlišné věci společného.

Není to ničím jiným než univerzálním zahradním strojem Seco Starjet pro celoroční použití...


korejske_traktory_ls_mtron.jpg

Korejské traktory LS Mtron

Výrobcem traktorů LS je korejská firma LS Mtron, která spadá do skupiny firem sdružených v globální skupině LG. Současná produkce traktorů LS je vyráběna v moderním závodě nacházejícím se v korejském městě Jeonju. Kapacita závodu 20 000 traktorů ročně je postupně navyšována tak, aby výrobce mohl pokrýt poptávku zákazníků ze všech kontinentů kromě Antarktidy.


snehove_frezy_trejon_optimal.jpg

Sněhové frézy Trejon Optimal

Sněhové frézy Trejon Optimal navrženy na extrémní severskou zimu. Díky tomu si získali oblibu i u zákazníků v České republice, poradí si se sněhem za každých podmínek.

Trejon Optimal jsou vyráběny v mnoha variantách s nekonečnými možnostmi upínačů, které přesně padnou na váš nosič a převodovkou umožňující přední i zadní montáž.


pasove_minibagry_stagr.jpg

Pásové minibagry STagr

Pásové minibagry STagr jsou vhodné pro revitalizaci zahrad, pozemků kolem domů a stavební práce, kde plně využijí své kompaktní rozměry.

V nabídce jsou 2 modely s kabinou - STagr 1,8 a STagr 3,5, které jsou osazeny výkonnými motory Perkins resp. Kubota, které garantují dostatek výkonu pro jakoukoli zvolenou práci.


elektricky_club_car_urban_logo.jpg

Elektrický Club Car URBAN

Společnost Profigrass představuje nový kompaktní elektromobil pro pracovní nasazení, který nese název Club Car Urban, konkrétně Urban N1 a Urban L7e označené podle příslušné kategorie provozu na pozemních komunikacích. Zatímco značka Club Car je puncem kvality, název Urban dává tušit zaměření na veřejný prostor.