Drážkovač do nezámrzné hloubky

Drážkovač Laski TR 120 H
Drážkovač Laski TR 120 H

Česká firma LASKI, s.r.o. s 25letou tradicí ve výrobě komunálních strojů nabízí široký sortiment drážkovačů, fréz na pařezy, štěpkovačů a jiné komunální techniky. V nabídce firmy nalezneme 7 typů drážkovačů pro hloubení drážek až do hloubky 90 cm, s různými druhy motorů i pojezdů. Tyto stroje se využívají zejména na hloubení drážek pro závlahy a zahradní kabeláž.

Kategorie drážkovačů LASKI

  • Ruční drážkovače (hloubka drážky až 60 cm)
  • Samohybné drážkovače (hloubka drážky až 68 cm)
  • Závěsné drážkovače (hloubka drážky až 90 cm)

Novinka mezi drážkovači LASKI

Nyní firma LASKI dokončuje vývoj svého zatím největšího drážkovače TR 120 H. Prvotním zadáním pro tento stroj bylo vyvinout drážkovač schopný hloubit drážku do nezámrzné hloubky. Drážkovač je tedy schopen vytvářet v půdě různého složení drážku do hloubky až 120 cm, o šířce až 20 cm. Drážkovací rameno je vybaveno připojovacím modulem pro zahrnovací radlici.

Drážkovač TR 120 H je projektovaný jako lehký nosič dalších přídavných zařízení, která se zamění místo drážkovacího nástroje. Takto půjde proměnit stroj z drážkovače na frézu na pařezy, mulčovač nebo jiné pracovní zařízení. Stroj je vybaven benzínovým motorem Kohler o výkonu 26,1 kW (35 HP). Pro účely drážkování je stroj vybaven nastavitelnou plíživou rychlostí vzad. Transportní rychlost je kolem 4 km/h. Díky šířce 870 mm se stroj protáhne i zúženými prostory, jako například zahradní brankou.

Na trhu by se drážkovač TR 120 H mohl objevit na podzim roku 2017.

 

Kompletní informace o strojích Laski naleznete na www.laski.cz.