Přečtěte si

techagro_2016_final.jpg

TECHAGRO 2016 ukázalo budoucnost zemědělství

Brněnský komplex zemědělských a lesnických veletrhů potvrdil své postavení evropské veletržní akce. Vystavovatelé obsadili veškerou plochu brněnského výstaviště, využity byly i travnaté plochy, parkoviště, galerie pavilonů, byla postavena montovaná hala K s plochou 5 tisíc m2. Zvýšil se počet zahraničních vystavovatelů i prezentovaných značek, mezi nimiž nechyběl žádný ze světových výrobců zemědělské techniky.


techagro_3_jpg_1.jpg

TECHAGRO – budoucnost zemědělství

Od 3. dubna do 7. dubna 2016 proběhne v České republice na výstavišti v Brně komplex čtyř agrárních a lesnických veletrhů: Mezinárodní veletrh zemědělské techniky TECHAGRO, Mezinárodní lesnický a myslivecký veletrh SILVA REGINA, Mezinárodní veterinární veletrh ANIMAL VETEX A Veletrh obnovitelných zdrojů energie v zemědělství a lesnictví BIOMASA. Tento celek patří mezi tři největší svého druhu v Evropě...


laski_techagro_2016_new.jpg

LASKI, s.r.o. na veletrhu TECHAGRO 2016

Zveme Vás do expozice LASKI, s.r.o. na Mezinárdoním veletrhu zemědělské techniky TECHAGRO 2016, který se koná ve dnech 3.4.-7.4.2016 na výstavišti v Brně.

Těšíme se na Vaši návštěvu na našich expozicích: hala A1, stánek 003 (TECHAGRO) a venkovní plocha R 009 (SILVA REGINA).


iseki_tm_3185.jpg

Nový, malý a šikovný - Iseki TM 3185 A/AL

Představujeme Vám nejmenší model malotraktoru Iseki TM 3185 A/AL, který ocení nejen soukromí uživatelé, ale i profesionální zahradníci, obce nebo firmy zabývající se údržbou různých areálů.

K tomuto modelu nabízí výrobce celou řadu užitečných doplňků, například čelní nakladač, čelní hydrauliku a vývodový hřídel, celoprosklenou bezpečnostní kabinu a různé pracovní nástavce.


techagro_jpg.jpg

Technika širokého využití na veletrhu TECHAGRO

Komplex veletrhů TECHAGRO se bude konat v Brně ve dnech 3. dubna až 7. dubna 2016. Jde o 14. mezinárodní veletrh zemědělské techniky TECHAGRO, 14. mezinárodní lesnický a myslivecký veletrh SILVA REGINA a 13. mezinárodní veterinární veletrh ANIMAL VETEX a 3. veletrh obnovitelných zdrojů energie v zemědělství a lesnictví s názvem BIOMASA.


john_deere_nova_rada_x300.png

Novinky zahradní techniky John Deere pro rok 2016

Představujeme novinky a inovace v sortimentu zahradní techniky John Deere pro rok 2016.

Nová ruční sekačka R47KB, robotická sekačka Tango řady II, nové zahradní traktory řady X300, nové žací ústrojí pro traktory řady X500, nový displej pro traktor X950R, nové sekačky s nulovým poloměrem otáčení - Ztraky.


balikovaci_lis_xiaer.jpg

Balíkovací lis Xiaer XR

Představujeme Vám balíkovací lis Xiaer XR vhodný pro balíkování sena nebo slámy, je dostupný ve 3 modelových provedeních s pracovními šířkami 80 a 90 cm. Stroj vytváří kulaté balíky o průměru 50, 61 nebo 85 cm.

Požadovaný výkon traktoru je od 25 k.


nakladace_avant_kompostovani.jpg

Nakladače Avant - kompostování

Přinášíme všeobecné informace o technologii kompostování (co je a jak probíhá kompostování v kompostárnách) spolu s praktickými zkušenostmi s využitím nakladačů Avant při práci na kompostárně v Písku.

Nakladače Avant využijete při zpracování materiálu, překopávání kompostu, třídění a také následném úklidu. Navíc Avant nabízí spoustu dalších přídavných nářadí pro široké spektrum činností.


toyota_forklifts_skladova_logistika.jpg

Vysokozdvižné vozíky Toyota Forklifts: komplexní skladová logistika

Přesun materiálu či zboží můžete vyřešit jediným nákupem u jediné firmy. Toyota Forklifts vám nabídne nejen vysokozdvižné vozíky, ale také paletové vozíky, nízkozdvižné vozíky a další řešení v oblasti manipulační techniky.

Vše od jedné firmy, ve vysoké kvalitě a s maximální spolehlivostí.


goupil_g3_2.jpg

Užitková vozidla na elektrický pohon Goupil G3

V západní Evropě vidíme silný trend ve skutečném začleňování technologií šetrných k životnímu prostředí do provozu. Týká se to i komunální oblasti a elektricky poháněná užitková vozidla Goupil jsou nedílnou součástí tohoto procesu, který přináší pozitivní efekty do oblasti kvality života obyvatel. Pro některá evropská města je elektrický pohon v centrech měst dokonce závaznou podmínkou.