Přečtěte si

john_deere_traktory_1.jpg

Čistší motory pod přísnější tváří

Místo čtyřtisícovek čtyřky, místo třítisícovek trojky – John Deere letos zásadně omladil své nejvýkonnější kompaktní traktory. Vetknul jim modernější, přísnější rysy a protkal je zajímavými prvky, usnadňujícími obsluhu. Uvedení nových traktorů se neslo ve velkém stylu, hned při své premiéře na loňské výstavě Agritechnica v Hannoveru obdržely stříbrnou medaili za vnější ovládání pojezdu a tříbodového závěsu.


atrik_komunalni_vozidla.jpg

Slovinský výrobce hledá distributora pro ČR

Zavedený slovinský výrobce komunálních vozidel a komunálního vybavení, společnost Atrik d.o.o., hledá distributora pro český trh.

Originální informace - průvodní dopis přímo od výrobce naleznete v tomto článku.


husqvarna_rider_p524_image.jpg

Univerzální koncepce Husqvarna pro perfektní výsledky

Jedním z nejoblíbenějších riderů na tuzemském trhu je v současnosti Husqvarna P524. Svou popularitu si vydobyl hlavně neuvěřitelnou obratností, díky kompaktnosti a unikátnímu kloubovému systému řízení dokáže rider rychle a efektivně posekat velmi členité plochy s velkým počtem překážek – okolo stromů, laviček, pod keři a v rozích.


turfco_cr_7.jpg

Pískovač Turfco CR-7 – časopis GREEN 2/2014

Ukázka z čísla 2/2014 časopisu GREEN – časopisu Českého svazu greenkeeperů.

Unikátní pískovač Turfco CR-7 se stává bestsellerem mezi produkty renomovaného výrobce Turfco nejen v České republice, ale i celosvětově. Jeho koncepce vychází z dlouholetého vývoje a z požadavků greenkeeperů.