Přečtěte si

msv_brno_2015_final_logo.jpg

MSV 2015 ukázal budoucnost průmyslu

57. ročník MSV proběhl ve znamení konjunktury. Českému průmyslu se daří, firmy investují a o prezentaci na veletrhu i prohlídku jeho expozic byl velký zájem. Zároveň byl letošní ročník oknem do budoucnosti: hlavním tématem se stal Průmysl 4.0 a nástup inteligentních výrobních procesů.

58. mezinárodní strojírenský veletrh proběhne spolu s veletrhy IMT, Welding, FOND-EX, Plastex, Profintech v termínu 3. – 7. 10. 2016.


multihog_main.jpg

Univerzální kloubové nosiče nářadí Multihog

Multihog Ltd. navrhuje a vyrábí celou řadu univerzálních nosičů nářadí a příslušenství tak, aby vyhovovaly všem vašim potřebám na údržbu různých typů ploch. Výrobní závod Multihog se nachází na půli cesty mezi Dublinem a Belfastem na východním pobřeží Irska. Zde inovativní tým designérů a inženýrů vyvíjí, sestavuje a testuje produkty. Multihog garantuje, že každý stroj opouštějící výrobní závod byl sestaven podle nejvyšších standardů odolnosti, efektivity a bezpečnosti.


drevostroj_ckyne.jpg

WOOD-TEC 2015 - Dřevostroj Čkyně představí technické novinky

Dřevostroj Čkyně, a.s. je dlouholetým výrobcem širokého spektra technologie pro zpracování dřevní hmoty. Na trhu působí 60 let a je pravidelným účastníkem Mezinárodního veletrhu pro dřevozpracující a nábytkářský průmysl WOOD-TEC Brno 20.-23.10.2015.

Ve své expozici představí nově dokončené projekty...


msv_brno_2015_logo.jpg

MSV 2015 - Stálice i novinky doprovodného programu

Stěžejní a mediálně nejsledovanější událostí 57. ročníku MSV Brno (14.-18.9.2015) jistě bude Sněm Svazu průmyslu a dopravy ČR - tradiční setkání představitelů vlády a podnikatelské sféry, které proběhne již v úvodní den veletrhu.


wood_tec_concept_350.jpg

WOOD-TEC 2015 - Novinky Bras: Frézovací centrum a formátovací pila

Představujeme novinky v expozici Bras, které budou uvedeny na Mezinárodním veletrhu pro dřevozpracující a nábytkářský průmysl
WOOD-TEC Brno 20.-23.10.2015
.

Spoločnosť Bras s.r.o. predstaví radu profesionálnych strojov ako CNC vŕtacie a frézovacie centrá a progresívnu formátovaciu pílu Concept 350.


musov_2015.jpg

Předváděcí dny MUŠOV 2015

Společnost GARDEN Studio, s.r.o. si Vás dovoluje pozvat na již 11. ročník akce MUŠOV 2015, předváděcí dny farmářské, komunální, lesní a zahradní techniky. Akce se bude konat ve středu a čtvrtek 23.-24.9.2015 u silnice E461 nedaleko ATC Merkur Pasohlávky.

Opět Vám bude k dispozici tým odborníků od jednotlivých výrobců námi zastupovaných značek.


koblov_2015_jpg.jpg

Předváděcí dny Koblov 2015

Společnost CHLEBIŠ s.r.o. Vás zve ve středu a čtvrtek 16.-17.9.2015 na prezentaci profesionální komunální a zahradní techniky, která se bude konat v areálu vinařství Ambrož v Ostravě-Koblově.

Součástí akce budou odborné konzultace se zástupci jednotlivých značek a návštěvníci budou mít možnost si sami stroje vyzkoušet.


msv_brno_2015.jpg

MSV 2015 se těší velkému zájmu vystavovatelů

57. mezinárodní strojírenský veletrh se v Brně uskuteční v termínu 14. až 18. září 2015 a naváže na předchozí úspěšné ročníky. České ekonomice se daří, průmyslová výroba zrychluje růstové tempo a o prezentaci na největším průmyslovém veletrhu střední Evropy je velký zájem.

Doprovodným veletrhem je Mezinárodní veletrh Transport a Logistika a Mezinárodní veletrh technologií pro ochranu život. prostředí ENVITECH.


kramer_allrad_1245_4.jpg

Manipulátory a nakladače Kramer Allrad

Představujeme nejžádanější stroje z dílny německého výrobce Kramer - Kramer Allrad 1245 a Kramer Allrad 5035, které naplňují aktuální potřeby zákazníků, kteří buď dávají přednost klasickému zažitému systému malého nakladače s obecně známými hranicemi nasazení a nebo jdou cestou nových konceptů - jako např. minimanipulátor Kramer 1245...


kb_agriculture_traktor.jpg

KB: Již 25 let pomáháme s řešením zemědělských investic

Komerční banka je partnerem nejen Agrární komory ČR a Potravinářské komory ČR, ale zejména již 25 let je spolehlivým partnerem českých zemědělců a potravinářů při zajištění financování jejich investic. KB tradičně a dlouhodobě podporuje projekty a investice do zemědělství a potravinářství, přičemž zohledňuje návaznost a neoddělitelnost obou oborů.