Laski – přední evropský výrobce štěpkovačů a pařezových fréz

  • Úvod
  • Přečtěte si
  • Laski – přední evropský výrobce štěpkovačů a pařezových fréz
Laski – přední evropský výrobce štěpkovačů a pařezových fréz

Česká firma Laski, s.r.o. s 25 letou tradicí ve výrobě komunálních strojů nabízí široký sortiment štěpkovačů, fréz na pařezy a jiné komunální techniky. Štěpkovačů naleznete v nabídce firmy více než 30 typů, s doporučeným průměrem větví od 51 mm do 200 mm. S různými druhy motorů: benzínovým, dieselovým či elektromotorem, ale také se závěsem na traktor.

Kategorie štěpkovačů Laski:

  • Kombinované drtiče
  • Zahradní štěpkovače
  • Přívěsné štěpkovače
  • Samohybné štěpkovače
  • Traktorové drtiče a štěpkovače

Štěpkovače firmy Laski získali již řadu ocenění. Posledním je dvojité ocenění v roce 2016. Nový, kompaktní štěpkovač LS 160DW Track získal tenkrát nejvyšší ocenění GRAND PRIX BIOMASA na veletrhu Techagro. Dále si na tomto veletrhu také připsal cenu časopisu Energie 21.

Dalšími novinkami v roce 2016 byly nové zahradní štěpkovače LS 51, LS 65 a LS 95, které se vyznačují vysokým výkonem a jednoduchou konstrukcí.

Také v kategorii traktorových štěpkovačů přibyla horká novinka, štěpkovač LS 160 T. Tento štěpkovač je určen pro maximální průměr vkládaného materiálu 160 mm. Štěpkovač je možné připojit za traktor s tříbodovým závěsem kategorie 1 a 2. Pro pohon je zapotřebí vývodový hřídel s 540 ot./min nebo 1000 ot./min (dle modelu). Stroj vychází z ověřeného výkonného štěpkovače LS160. Nový traktorový štěpkovač je vybaven dvěma hydraulicky poháněnými vkládacími válci s automatickým systémem třetí generace proti přetížení vývodového hřídele, vlastním hydraulickým okruhem, počítadlem motohodin (celkové/denní), sklopným a otočným vyfukovacím žlabem.

Mimo štěpkovačů firma nabízí široký sortiment pařezových fréz. Rozsah frézování se pohybuje od 200-800 mm nad terén a od 120-680 mm pod terén. Tyto frézy se vyznačují vysokou kvalitou, spolehlivostí a snadnou obsluhou. Bez větších problémů zvládnou práci v nedostupných terénech.

Více informací naleznete na webové stránce www.laski.cz.