Přečtěte si

pujcovna_stavebni_techniky_naradi_avistech.jpg

Půjčovna stavebních strojů a nářadí Avistech

Avistech s.r.o. je silný partner, který působí na trhu již více než 15 let.

Za dobu své působnosti jsme nabrali bohaté zkušenosti s provozem strojů a prací s nimi. V neposlední řadě máme rozsáhlé zkušenosti s půjčováním strojů a zejména pak s přípravou strojů na rozmanité speciální podmínky provozu.


rucne_vedene_mulcovace_benassi_1.jpg

Ručně vedené mulčovače Benassi

Ručně vedené mulčovače Meccanica Benassi jsou nejlepším řešením, pokud potřebujete posekat trávu na drsných a náročných plochách. Meccanica Benassi nabízí typ benzínového motoru a šířku od 50 cm do 90 cm. Díky hydrostatickému převodu nebo mechanickému s převodem v olejové lázni si můžete vždy zvolit správnou rychlost pro své pracovní podmínky.


laski_30_let.jpg

Laski slaví 30 let

Firma LASKI, s.r.o. slaví 30 let existence. Vznikla již v roce 1992 a její hlavní činností je výroba profesionální komunální techniky a prodej motorů.

Mezi stěžejní výrobky patří frézy na pařezy, štěpkovače, drtiče, drážkovače a vysavače listí. Firma dále prodává slupovačky travního koberce a motory značky Kohler.


kolove_nakladace_yanmar.jpg

Kolové nakladače Yanmar

Kompaktní kolové nakladače Yanmar s dlouhou životností i výkonem s výkyvnou zadní nápravou, samosvornými diferenciály s kloubovým řízením a paralelní kinematikou zdvihu nakladače.

V nabídce jsou 4 modely V70S, V80, V100, V120 s výkonem motoru od 46,2 kW do 74,4 kW vč. modelu s otočnou věží (V70S).


john_deere_seceni_ztrack_1.jpg

Svébytní a nepřekonatelní sekáči

Neumějí toho tolik, jako třeba traktory, ale v tom, pro co jsou určeny, jsou nepřekonatelné. Sklonit se před nimi musí dokonce i výkonné čelní žací stroje, i ty jsou totiž zhruba o pětinu pomalejší. V jelení stáji John Deere prostě rychlejšího ani obratnějšího sekáče nenajdete, žací stroje John Deere ZTrak s nulovým poloměrem otáčení jsou v údržbě zelených ploch přeborníky.


seco_mp_122d.jpg

Novinka od firmy SECO přináší snížení nákladů i zátěže pro trávník

Výrobce zahradních traktorů SECO uvádí na trh novinku, určenou zejména pro komunální sféru. Profesionální žací traktor SECO MP 122D je vhodný pro občasné i každodenní sekání travnatých ploch ve městech a obcích. Jeho výhodou je vysoká výkonnost navzdory kompaktním rozměrům a především nízká hmotnost, která umožní bezproblémovou údržbu fotbalových hřišť bez nadměrné zátěže trávníku.


etesia_buffalo_124_hvhp.jpg

Traktorová sekačka Etesia Buffalo 124 HVHP2

Traktorová sekačka Etesia Buffalo 124 HVHP2 nabízí pracovní záběr 124 cm při výšce sečení 44-102 mm (6 nastavitelných poloh) spolu s integrovaným košem o objemu 600 l s vysypáváním až do výšky 180 cm.

Účinnost systému sečení Buffalo 124 umožňuje pracovat rychleji (až do rychlosti 12 km/h při optimálních podmínkách pro sečení) a zvyšuje produktivitu a výkon (lze použít na mokré trávě nebo v dešti).


goupil_g6.jpg

Firma Goupil představuje 2,5 t elektromobil

Značka Goupil, která je po více než 20 let odborníkem v oblasti elektrických užitkových vozidel, představuje svůj zatím nejlepší model: elektromobil Goupil G6.

Díky pokročilým technologiím se podařilo celkovou hmotnost udržet do 2,6 tuny a tím snížit spotřebu energie. Nově nabízí kabinu pro tři osoby.


ferrari_power_safe_zima.jpg

Zimní údržba s jednoosými malotraktory Ferrari

Jednoosé malotraktory řady Ferrari PowerSafe mohou být díky široké škále přídavných nářadí využity pro rozmanitá pracovní nasazení.

Je možné je tím pádem také využít pro zimní údržbu veřejných ploch a prostranství. Pro tyto účely jsou co by nadstavbová zařízení k dispozici zametací kartáče, sněhové frézy a sněhové radlice.


biomant_likvidace_plevele_horkou_vodou.jpg

BioMant - likvidace plevele horkou vodou

Likvidace plevele horkou vodou BioMant je efektivní metoda - s nízkými náklady a úsporou času v porovnání s ostatními nechemickými metodami.

BioMant nabízí širokou variabilitu možností využití a agregace díky modulární koncepci technologie, od malých mobilnich jednotek až po komlexní řešení formou nástaveb na užitková vozidla.