Přečtěte si

john_deere_x950r.jpg

První trávníkář seká v Kolíně

Dobrý lékař ví, že na každý zákrok potřebuje správný nástroj. Tahle zkušenost ale neplatí jen ve zdravotnictví, ale třeba i v komunálních službách. Ve firmě AVE Kolín, která v Kolíně pečuje mimo jiné i o městskou zeleň, potřebovali správný stroj na sečení trávníků. Nyní v jejích službách pracuje John Deere X950R a ve své první sezóně natočil téměř sedm set motohodin.


avantovani.jpg

Avantování 2015

Avantování je jednodenní piknik pro všechny, kteří mají rádi nakladače Avant. Malí i velcí najdou na pěti farmách, kde se Avantování zastaví, zábavu i zážitky v příjemném prostředí.

Lidé kolem Avanta se představí v jiném světle, než jak je znáte. Každý z partnerů vnáší do Avantování kousek svého a takto složený den nabízí rodinnou a pohodovou atmosféru.


avant_745.jpg

DemoGreen 2015 - Univerzální nakladač Avant 745

Uvádíme novinku, která bude představena na výstavě DemoGreen, která se bude konat ve středu a čtvrtek 20.-21.5.2015 v areálu sportovního letiště Vyškov.

Avant 745 nově s pojezdovými pístovými motory Poclain. Větší síla, klidnější a rovnoměrnější chod, delší životnost stroje.
vermeer_smykove_nakladace.jpg

Vermeer chystá novinky na rok 2015!

Firma Vermeer připravila několik novinek na začátek roku 2015 v následujících segmentech:

- Nakladače (S725TX)
- Štěpkovače (BC700XL)
- Pařezové frézy (SC30TX a SC362)
- Rýhovače (RTX250)


g_plex_aerifikacni_kazety_maredo.jpg

Maredo aerifikační kazety – časopis GREEN 3/2014

Ukázka z čísla 3/2014 časopisu GREEN – časopisu Českého svazu greenkeeperů.

Na celém berounském hřišti probíhala začátkem října aerifikace odpališť, greenů a následné zapískování (top dressing), což posloužilo k odebrání odumřelé hmoty, provzdušnění a podpoře kořenového systému.


john_deere_traktory_1.jpg

Čistší motory pod přísnější tváří

Místo čtyřtisícovek čtyřky, místo třítisícovek trojky – John Deere letos zásadně omladil své nejvýkonnější kompaktní traktory. Vetknul jim modernější, přísnější rysy a protkal je zajímavými prvky, usnadňujícími obsluhu. Uvedení nových traktorů se neslo ve velkém stylu, hned při své premiéře na loňské výstavě Agritechnica v Hannoveru obdržely stříbrnou medaili za vnější ovládání pojezdu a tříbodového závěsu.


atrik_komunalni_vozidla.jpg

Slovinský výrobce hledá distributora pro ČR

Zavedený slovinský výrobce komunálních vozidel a komunálního vybavení, společnost Atrik d.o.o., hledá distributora pro český trh.

Originální informace - průvodní dopis přímo od výrobce naleznete v tomto článku.


husqvarna_rider_p524_image.jpg

Univerzální koncepce Husqvarna pro perfektní výsledky

Jedním z nejoblíbenějších riderů na tuzemském trhu je v současnosti Husqvarna P524. Svou popularitu si vydobyl hlavně neuvěřitelnou obratností, díky kompaktnosti a unikátnímu kloubovému systému řízení dokáže rider rychle a efektivně posekat velmi členité plochy s velkým počtem překážek – okolo stromů, laviček, pod keři a v rozích.