Přečtěte si

parezova_freza_vermeer_sc40tx.jpg

Novinka - pařezová fréza Vermeer SC40TX

Nová pařezová fréza Vermeer SC40TX je první frézou svého druhu, která umožňuje transport obsluhy frézy přímo na stroji! Fréza je vybavena samochodným pásovým podvozkem s pásy o šířce 17,8 cm a pojezdovou rychlostí 5,4 km/h.

Díky své šířce pouhých 90 cm dokáže stroj projet úzkými a omezenými prostory.


nove_traktory_kioti.jpg

Nové traktory Kioti

Představujeme zcela nové modely traktorů Kioti:

Kompaktní traktory Kioti nové řady CK s označením "10" navazují na osvědčenou řadu CK a posouvají svou kvalitou a provedením tyto traktory k absolutní špičce na trhu.

Traktory Kioti řady DK se vyznačují novým designem, zlepšenou ergonomií obsluhy a v neposlední řadě odolnými a úspornými motory Kioti.


wood_tec_2015.jpg

WOOD-TEC – veletrh s vůní dřeva je za dveřmi

Po dvou letech se na brněnském výstavišti opět uskuteční mezinárodní veletrh pro dřevozpracující a nábytkářský průmysl WOOD-TEC. Svátek všech milovníků dřeva začíná v úterý 20. října a potrvá do pátku 23. října.

I v letošním roce má veletrh odborné dřevařské veřejnosti co nabídnout. Z hlediska vystavujících firem, zahraničních firem a zastoupených značek se jedná o rekordní ročník od roku 2009...


john_deere_prispevek_k_zime_1.jpg

John Deere - Příspěvek ke skvělé zimě

Na chodníky se snášejí první listy jako poslové podzimu a předzvěst zimy. Jaká ta letošní bude? Skvělá, protože John Deere nyní přichází s akční nabídkou, která zahradním traktorům prodlouží sezónu na celý rok a vám ušetří podstatnou částku peněz.

Proč by měly zahradní traktory v zimě odpočívat? Vždyť se správnou výbavou dokážou dobře posloužit i v zimě!


wood_tec_briklis.jpg

WOOD-TEC 2015 - BRIKLIS představí atypická řešení briketovacích lisů

Na Mezinárodním veletrhu pro dřevozpracující a nábytkářský průmysl WOOD-TEC Brno 20.-23.10.2015 ukážeme tradičně briketovací technologii, ale tentokrát v jiné podobě. Pro řadu zákazníků jsou vhodné kompaktní lisy na jednom podstavci. Ale stále častěji řešíme instalace, kde je potřeba např. z hlediska prostoru, hygieny nebo stávající technologie lis instalovat po částech a třeba do dvou místností...


traktory_branson_akce_zima_2015.jpg

Traktory Branson - Akční nabídka ZIMA 2015

Akční nabídka traktorů Branson vč. kabiny a zimních nástaveb:

Branson 2500H / Branson 2900H / Branson 5025CX / Branson 5025CH

Vč. pneu, kabiny, čelního závěsu, čelní radlice a komunálního rozmetadla nebo válečkového sypače.

Akce je platná do 31.12.2015 nebo do vyprodání zásob.


msv_brno_2015_final_logo.jpg

MSV 2015 ukázal budoucnost průmyslu

57. ročník MSV proběhl ve znamení konjunktury. Českému průmyslu se daří, firmy investují a o prezentaci na veletrhu i prohlídku jeho expozic byl velký zájem. Zároveň byl letošní ročník oknem do budoucnosti: hlavním tématem se stal Průmysl 4.0 a nástup inteligentních výrobních procesů.

58. mezinárodní strojírenský veletrh proběhne spolu s veletrhy IMT, Welding, FOND-EX, Plastex, Profintech v termínu 3. – 7. 10. 2016.


multihog_main.jpg

Univerzální kloubové nosiče nářadí Multihog

Multihog Ltd. navrhuje a vyrábí celou řadu univerzálních nosičů nářadí a příslušenství tak, aby vyhovovaly všem vašim potřebám na údržbu různých typů ploch. Výrobní závod Multihog se nachází na půli cesty mezi Dublinem a Belfastem na východním pobřeží Irska. Zde inovativní tým designérů a inženýrů vyvíjí, sestavuje a testuje produkty. Multihog garantuje, že každý stroj opouštějící výrobní závod byl sestaven podle nejvyšších standardů odolnosti, efektivity a bezpečnosti.


drevostroj_ckyne.jpg

WOOD-TEC 2015 - Dřevostroj Čkyně představí technické novinky

Dřevostroj Čkyně, a.s. je dlouholetým výrobcem širokého spektra technologie pro zpracování dřevní hmoty. Na trhu působí 60 let a je pravidelným účastníkem Mezinárodního veletrhu pro dřevozpracující a nábytkářský průmysl WOOD-TEC Brno 20.-23.10.2015.

Ve své expozici představí nově dokončené projekty...


msv_brno_2015_logo.jpg

MSV 2015 - Stálice i novinky doprovodného programu

Stěžejní a mediálně nejsledovanější událostí 57. ročníku MSV Brno (14.-18.9.2015) jistě bude Sněm Svazu průmyslu a dopravy ČR - tradiční setkání představitelů vlády a podnikatelské sféry, které proběhne již v úvodní den veletrhu.