Přečtěte si

iseki_tm_3185.jpg

Nový, malý a šikovný - Iseki TM 3185 A/AL

Představujeme Vám nejmenší model malotraktoru Iseki TM 3185 A/AL, který ocení nejen soukromí uživatelé, ale i profesionální zahradníci, obce nebo firmy zabývající se údržbou různých areálů.

K tomuto modelu nabízí výrobce celou řadu užitečných doplňků, například čelní nakladač, čelní hydrauliku a vývodový hřídel, celoprosklenou bezpečnostní kabinu a různé pracovní nástavce.


techagro_jpg.jpg

Technika širokého využití na veletrhu TECHAGRO

Komplex veletrhů TECHAGRO se bude konat v Brně ve dnech 3. dubna až 7. dubna 2016. Jde o 14. mezinárodní veletrh zemědělské techniky TECHAGRO, 14. mezinárodní lesnický a myslivecký veletrh SILVA REGINA a 13. mezinárodní veterinární veletrh ANIMAL VETEX a 3. veletrh obnovitelných zdrojů energie v zemědělství a lesnictví s názvem BIOMASA.


john_deere_nova_rada_x300.png

Novinky zahradní techniky John Deere pro rok 2016

Představujeme novinky a inovace v sortimentu zahradní techniky John Deere pro rok 2016.

Nová ruční sekačka R47KB, robotická sekačka Tango řady II, nové zahradní traktory řady X300, nové žací ústrojí pro traktory řady X500, nový displej pro traktor X950R, nové sekačky s nulovým poloměrem otáčení - Ztraky.


balikovaci_lis_xiaer.jpg

Balíkovací lis Xiaer XR

Představujeme Vám balíkovací lis Xiaer XR vhodný pro balíkování sena nebo slámy, je dostupný ve 3 modelových provedeních s pracovními šířkami 80 a 90 cm. Stroj vytváří kulaté balíky o průměru 50, 61 nebo 85 cm.

Požadovaný výkon traktoru je od 25 k.


nakladace_avant_kompostovani.jpg

Nakladače Avant - kompostování

Přinášíme všeobecné informace o technologii kompostování (co je a jak probíhá kompostování v kompostárnách) spolu s praktickými zkušenostmi s využitím nakladačů Avant při práci na kompostárně v Písku.

Nakladače Avant využijete při zpracování materiálu, překopávání kompostu, třídění a také následném úklidu. Navíc Avant nabízí spoustu dalších přídavných nářadí pro široké spektrum činností.


toyota_forklifts_skladova_logistika.jpg

Vysokozdvižné vozíky Toyota Forklifts: komplexní skladová logistika

Přesun materiálu či zboží můžete vyřešit jediným nákupem u jediné firmy. Toyota Forklifts vám nabídne nejen vysokozdvižné vozíky, ale také paletové vozíky, nízkozdvižné vozíky a další řešení v oblasti manipulační techniky.

Vše od jedné firmy, ve vysoké kvalitě a s maximální spolehlivostí.


goupil_g3_2.jpg

Užitková vozidla na elektrický pohon Goupil G3

V západní Evropě vidíme silný trend ve skutečném začleňování technologií šetrných k životnímu prostředí do provozu. Týká se to i komunální oblasti a elektricky poháněná užitková vozidla Goupil jsou nedílnou součástí tohoto procesu, který přináší pozitivní efekty do oblasti kvality života obyvatel. Pro některá evropská města je elektrický pohon v centrech měst dokonce závaznou podmínkou.parezova_freza_vermeer_sc40tx.jpg

Novinka - pařezová fréza Vermeer SC40TX

Nová pařezová fréza Vermeer SC40TX je první frézou svého druhu, která umožňuje transport obsluhy frézy přímo na stroji! Fréza je vybavena samochodným pásovým podvozkem s pásy o šířce 17,8 cm a pojezdovou rychlostí 5,4 km/h.

Díky své šířce pouhých 90 cm dokáže stroj projet úzkými a omezenými prostory.


nove_traktory_kioti.jpg

Nové traktory Kioti

Představujeme zcela nové modely traktorů Kioti:

Kompaktní traktory Kioti nové řady CK s označením "10" navazují na osvědčenou řadu CK a posouvají svou kvalitou a provedením tyto traktory k absolutní špičce na trhu.

Traktory Kioti řady DK se vyznačují novým designem, zlepšenou ergonomií obsluhy a v neposlední řadě odolnými a úspornými motory Kioti.