Univerzální nosiče nářadí Vitra série C

Vitra série C - venkovní úklid
Vitra série C - venkovní úklid

VYROBENO V DÁNSKU – DESIGNOVÁNO PRO CELÝ SVĚT - DÁNSKÁ KVALITA

Vitra řady C je novou sérií robustních nosičů nářadí, vyvinutých pro chladné severské zimy i horká jihoevropská léta. 4 modely Vitra řady C tvoří ucelenou řadu kloubových, plně hydraulických nosičů nářadí, které všechny splňují i ty nejpřísnější požadavky na řešení úkolů ve třech sektorech: ZIMNÍ ÚDRŽBA - PÉČE O ZELEŇ – VENKOVNÍ ÚKLID.

Vitra řady C

Vyvinuta s důrazem na pracovní podmínky a pohodlí řidiče. Dobrý stroj neznamená nic bez dobrého řidiče...

Vitra staví řidiče a jeho pohodlí na první místo. Všechny modely Vitra jsou vybaveny stejnou komfortní kabinou vybudovanou dle nejpřísnějších bezpečnostních pravidel, ale bez kompromisů ohledně komfortu nebo pracovních podmínek. Pohodlnost spočívá v našem nově vyvinutém odpružení kabiny „Silent Cabin“ s až osmi hydraulickými tlumiči, poskytujícími komfort, který jsme mohli zažít pouze u mnohem větších strojů, jako jsou nákladní automobily a větší zemědělské traktory.

Vylepšená multifunkčnost

Vitra je natolik silná a vybavená, aby se stala základním strojem pro jakýkoli pracovní úkol. Díky kompaktním vnějším rozměrům, plně hydraulickému pohonu všech kol a flexibilnímu kloubovému řízení z ní činí dokonalého pracovního partnera pro všechny úkoly - po celý rok. S variabilitou pracovního nářadí a nejpružnějším, osvědčeným montážním systémem na trhu neexistují v použití Vitry prakticky žádná omezení. Vitra poskytuje nízkou průměrnou hodinovou sazbu a je atraktivní investicí bez ohledu na typ úkolů. Proč tedy vlastnit vice strojů pro každý sezónní pracovní úkol, když je všechny zvládne jedna Vitra?

Motory Stage V ve všech modelech

Snížení NOx a pevných částic až o 85%.
Všechny čtyři modely Vitra jsou vybaveny motory s nejnovějším standardem znečištění Stage-V, který zajišťuje až o 30% vyšší výkon a točivý moment, při současném snížení emisí NOx a pevných částic až o 85%. Přispívá ke kvalitnějšímu prostředí, bez kompromisů ohledně výkonnosti!

Nová řada C se skládá ze čtyř flexibilních a výkonných modelů od 25 do 75 HP.

Výborný přehled, bezpečnost a komfort především

Velké prosklené plochy přes celou kabinu Vitry zajišťují řidiči úplný přehled, ať už seče trávu v oblastech s mnoha překážkami, zametá podél chodníku nebo odklízí sníh tam, kde je omezený prostor. Kabina je vybavena výkonným a účinným systémem vytápění a ventilace a může být na přání vybavena klimatizací.
Zakřivené čelní sklo zajišťuje optimální viditelnost, a to dokonce v úplné blízkosti stroje, aby měl řidič vždy přehled o nástroji umístěném vpředu.

C.2 série

 • Vitra C.2 sérieC2.25
  Vitra C2.25 je nejmenší model řady, se silným podvozkem o šířce pouhých 105 cm, kloubovým řízením a pohonem všech kol, kompaktní a flexibilní - ideální pro pracovní den v rušném městském provozu. Díky výkonnému vznětovému motoru STAGE V přispívá také ke zkvalitnění prostředí bez kompromisů ve výkonu.
 • C2.35
  Vitra C2.35 je postavena na stejném podvozku jako C2.25 - je flexibilní, silná a snadno projde i nejužšími průchody. Je postavena na nejnovějším benzínovém motoru STAGE V a šetří životní prostředí bez snížení výkonu.

C.3 série

 • Vitra C.3 sérieC3.55
  Se silným turbodmychadlem STAGE V až 50 HP v kombinaci s nosností až 1760 kg získáte v C3.50 silného a ekologického partnera, vybaveného hnacím ústrojím Danfoss, jízdními programy „EasyDrive“ a přepravní rychlostí až 30 km/h. Snadno zvládne všechny úkoly pracovního dne - i na delší vzdálenosti.
 • C3.75
  S ekologicky šetrným motorem STAGE V o výkonu až 75 HP, o 30% vyšším točivým momentem a nosností až 1670 kg, zvládne C3.75 i náročné úkoly. S kompletním hnacím ústrojím Danfoss s jízdními programy „Easy- Drive“ a přepravními rychlostmi až 40 km/h je kombinací síly a komfortu.

Představujeme Vitra Hotwater

Pro kvalitnější životní prostředí a efektivní odplevelení

Vitra Hotwater

Vitra Hotwater je řada nástrojů pro účinnou a ekologickou kontrolu plevele - Pouze při použití horké vody! Patentovaný systém zajišťuje konstantní teplotu na výstupu a tím rovnoměrnou a vždy optimální regulaci plevele.
Přední sekční jednotka s hydraulickým bočním posunem zajišťuje, že s ní lze účinně likvidovat plevel na obrubníku i na cestě.

Dovozce nosičů Vitra do České republiky

EUROGREEN CZ s.r.o.
Náměstí Jiřího 2, 407 56 Jiřetín pod Jedlovou
Kontaktní osoba: Ondřej Šafránek
Telefon: +420 737 284 505
E-mail: ondrej.safranek@eurogreen.cz
www.iseki.cz