Přečtěte si

wood_tec_concept_350.jpg

WOOD-TEC 2015 - Novinky Bras: Frézovací centrum a formátovací pila

Představujeme novinky v expozici Bras, které budou uvedeny na Mezinárodním veletrhu pro dřevozpracující a nábytkářský průmysl
WOOD-TEC Brno 20.-23.10.2015
.

Spoločnosť Bras s.r.o. predstaví radu profesionálnych strojov ako CNC vŕtacie a frézovacie centrá a progresívnu formátovaciu pílu Concept 350.


musov_2015.jpg

Předváděcí dny MUŠOV 2015

Společnost GARDEN Studio, s.r.o. si Vás dovoluje pozvat na již 11. ročník akce MUŠOV 2015, předváděcí dny farmářské, komunální, lesní a zahradní techniky. Akce se bude konat ve středu a čtvrtek 23.-24.9.2015 u silnice E461 nedaleko ATC Merkur Pasohlávky.

Opět Vám bude k dispozici tým odborníků od jednotlivých výrobců námi zastupovaných značek.


koblov_2015_jpg.jpg

Předváděcí dny Koblov 2015

Společnost CHLEBIŠ s.r.o. Vás zve ve středu a čtvrtek 16.-17.9.2015 na prezentaci profesionální komunální a zahradní techniky, která se bude konat v areálu vinařství Ambrož v Ostravě-Koblově.

Součástí akce budou odborné konzultace se zástupci jednotlivých značek a návštěvníci budou mít možnost si sami stroje vyzkoušet.


msv_brno_2015.jpg

MSV 2015 se těší velkému zájmu vystavovatelů

57. mezinárodní strojírenský veletrh se v Brně uskuteční v termínu 14. až 18. září 2015 a naváže na předchozí úspěšné ročníky. České ekonomice se daří, průmyslová výroba zrychluje růstové tempo a o prezentaci na největším průmyslovém veletrhu střední Evropy je velký zájem.

Doprovodným veletrhem je Mezinárodní veletrh Transport a Logistika a Mezinárodní veletrh technologií pro ochranu život. prostředí ENVITECH.


kramer_allrad_1245_4.jpg

Manipulátory a nakladače Kramer Allrad

Představujeme nejžádanější stroje z dílny německého výrobce Kramer - Kramer Allrad 1245 a Kramer Allrad 5035, které naplňují aktuální potřeby zákazníků, kteří buď dávají přednost klasickému zažitému systému malého nakladače s obecně známými hranicemi nasazení a nebo jdou cestou nových konceptů - jako např. minimanipulátor Kramer 1245...


kb_agriculture_traktor.jpg

KB: Již 25 let pomáháme s řešením zemědělských investic

Komerční banka je partnerem nejen Agrární komory ČR a Potravinářské komory ČR, ale zejména již 25 let je spolehlivým partnerem českých zemědělců a potravinářů při zajištění financování jejich investic. KB tradičně a dlouhodobě podporuje projekty a investice do zemědělství a potravinářství, přičemž zohledňuje návaznost a neoddělitelnost obou oborů.


financovani_stroje_zarizeni.jpg

Jak financovat profesionální stroje a zařízení

Ve svém podnikání jste už určitě narazili na situaci, kdy bylo nezbytné investovat do nového profesionální stroje nebo zařízení. Pokud chcete držet krok s konkurencí a svůj byznys nadále rozvíjet směrem kupředu, určitě vás to nemine ani v budoucnosti. Právě z těchto důvodů je dobré orientovat se ve světě financování strojů a zařízení a vědět, jaké možnosti se vám nabízí.casopis_green_1_2015.jpg

Nový Toro Groundsmaster 4700 – časopis GREEN 1/2015

Ukázka z jarního čísla 1/2015 časopisu GREEN – časopisu Českého svazu greenkeeperů.

První tři inovované modely Groundsmaster 4700 dodává společnost Profigrass na resorty CZ Golf. Greenkeepeři v Telči, Ústí nad Labem a v Benátkách se již těší na příznivé počasí a růst trávy...