Přečtěte si

john_deere_nova_rada_x300.png

Novinky zahradní techniky John Deere pro rok 2016

Představujeme novinky a inovace v sortimentu zahradní techniky John Deere pro rok 2016.

Nová ruční sekačka R47KB, robotická sekačka Tango řady II, nové zahradní traktory řady X300, nové žací ústrojí pro traktory řady X500, nový displej pro traktor X950R, nové sekačky s nulovým poloměrem otáčení - Ztraky.


balikovaci_lis_xiaer.jpg

Balíkovací lis Xiaer XR

Představujeme Vám balíkovací lis Xiaer XR vhodný pro balíkování sena nebo slámy, je dostupný ve 3 modelových provedeních s pracovními šířkami 80 a 90 cm. Stroj vytváří kulaté balíky o průměru 50, 61 nebo 85 cm.

Požadovaný výkon traktoru je od 25 k.


nakladace_avant_kompostovani.jpg

Nakladače Avant - kompostování

Přinášíme všeobecné informace o technologii kompostování (co je a jak probíhá kompostování v kompostárnách) spolu s praktickými zkušenostmi s využitím nakladačů Avant při práci na kompostárně v Písku.

Nakladače Avant využijete při zpracování materiálu, překopávání kompostu, třídění a také následném úklidu. Navíc Avant nabízí spoustu dalších přídavných nářadí pro široké spektrum činností.


toyota_forklifts_skladova_logistika.jpg

Vysokozdvižné vozíky Toyota Forklifts: komplexní skladová logistika

Přesun materiálu či zboží můžete vyřešit jediným nákupem u jediné firmy. Toyota Forklifts vám nabídne nejen vysokozdvižné vozíky, ale také paletové vozíky, nízkozdvižné vozíky a další řešení v oblasti manipulační techniky.

Vše od jedné firmy, ve vysoké kvalitě a s maximální spolehlivostí.


goupil_g3_2.jpg

Užitková vozidla na elektrický pohon Goupil G3

V západní Evropě vidíme silný trend ve skutečném začleňování technologií šetrných k životnímu prostředí do provozu. Týká se to i komunální oblasti a elektricky poháněná užitková vozidla Goupil jsou nedílnou součástí tohoto procesu, který přináší pozitivní efekty do oblasti kvality života obyvatel. Pro některá evropská města je elektrický pohon v centrech měst dokonce závaznou podmínkou.parezova_freza_vermeer_sc40tx.jpg

Novinka - pařezová fréza Vermeer SC40TX

Nová pařezová fréza Vermeer SC40TX je první frézou svého druhu, která umožňuje transport obsluhy frézy přímo na stroji! Fréza je vybavena samochodným pásovým podvozkem s pásy o šířce 17,8 cm a pojezdovou rychlostí 5,4 km/h.

Díky své šířce pouhých 90 cm dokáže stroj projet úzkými a omezenými prostory.


nove_traktory_kioti.jpg

Nové traktory Kioti

Představujeme zcela nové modely traktorů Kioti:

Kompaktní traktory Kioti nové řady CK s označením "10" navazují na osvědčenou řadu CK a posouvají svou kvalitou a provedením tyto traktory k absolutní špičce na trhu.

Traktory Kioti řady DK se vyznačují novým designem, zlepšenou ergonomií obsluhy a v neposlední řadě odolnými a úspornými motory Kioti.


wood_tec_2015.jpg

WOOD-TEC – veletrh s vůní dřeva je za dveřmi

Po dvou letech se na brněnském výstavišti opět uskuteční mezinárodní veletrh pro dřevozpracující a nábytkářský průmysl WOOD-TEC. Svátek všech milovníků dřeva začíná v úterý 20. října a potrvá do pátku 23. října.

I v letošním roce má veletrh odborné dřevařské veřejnosti co nabídnout. Z hlediska vystavujících firem, zahraničních firem a zastoupených značek se jedná o rekordní ročník od roku 2009...


john_deere_prispevek_k_zime_1.jpg

John Deere - Příspěvek ke skvělé zimě

Na chodníky se snášejí první listy jako poslové podzimu a předzvěst zimy. Jaká ta letošní bude? Skvělá, protože John Deere nyní přichází s akční nabídkou, která zahradním traktorům prodlouží sezónu na celý rok a vám ušetří podstatnou částku peněz.

Proč by měly zahradní traktory v zimě odpočívat? Vždyť se správnou výbavou dokážou dobře posloužit i v zimě!