Přečtěte si

nakladace_avant_kompostovani.jpg

Nakladače Avant - kompostování

Přinášíme všeobecné informace o technologii kompostování (co je a jak probíhá kompostování v kompostárnách) spolu s praktickými zkušenostmi s využitím nakladačů Avant při práci na kompostárně v Písku.

Nakladače Avant využijete při zpracování materiálu, překopávání kompostu, třídění a také následném úklidu. Navíc Avant nabízí spoustu dalších přídavných nářadí pro široké spektrum činností.


toyota_forklifts_skladova_logistika.jpg

Vysokozdvižné vozíky Toyota Forklifts: komplexní skladová logistika

Přesun materiálu či zboží můžete vyřešit jediným nákupem u jediné firmy. Toyota Forklifts vám nabídne nejen vysokozdvižné vozíky, ale také paletové vozíky, nízkozdvižné vozíky a další řešení v oblasti manipulační techniky.

Vše od jedné firmy, ve vysoké kvalitě a s maximální spolehlivostí.


goupil_g3_2.jpg

Užitková vozidla na elektrický pohon Goupil G3

V západní Evropě vidíme silný trend ve skutečném začleňování technologií šetrných k životnímu prostředí do provozu. Týká se to i komunální oblasti a elektricky poháněná užitková vozidla Goupil jsou nedílnou součástí tohoto procesu, který přináší pozitivní efekty do oblasti kvality života obyvatel. Pro některá evropská města je elektrický pohon v centrech měst dokonce závaznou podmínkou.parezova_freza_vermeer_sc40tx.jpg

Novinka - pařezová fréza Vermeer SC40TX

Nová pařezová fréza Vermeer SC40TX je první frézou svého druhu, která umožňuje transport obsluhy frézy přímo na stroji! Fréza je vybavena samochodným pásovým podvozkem s pásy o šířce 17,8 cm a pojezdovou rychlostí 5,4 km/h.

Díky své šířce pouhých 90 cm dokáže stroj projet úzkými a omezenými prostory.


nove_traktory_kioti.jpg

Nové traktory Kioti

Představujeme zcela nové modely traktorů Kioti:

Kompaktní traktory Kioti nové řady CK s označením "10" navazují na osvědčenou řadu CK a posouvají svou kvalitou a provedením tyto traktory k absolutní špičce na trhu.

Traktory Kioti řady DK se vyznačují novým designem, zlepšenou ergonomií obsluhy a v neposlední řadě odolnými a úspornými motory Kioti.


wood_tec_2015.jpg

WOOD-TEC – veletrh s vůní dřeva je za dveřmi

Po dvou letech se na brněnském výstavišti opět uskuteční mezinárodní veletrh pro dřevozpracující a nábytkářský průmysl WOOD-TEC. Svátek všech milovníků dřeva začíná v úterý 20. října a potrvá do pátku 23. října.

I v letošním roce má veletrh odborné dřevařské veřejnosti co nabídnout. Z hlediska vystavujících firem, zahraničních firem a zastoupených značek se jedná o rekordní ročník od roku 2009...


john_deere_prispevek_k_zime_1.jpg

John Deere - Příspěvek ke skvělé zimě

Na chodníky se snášejí první listy jako poslové podzimu a předzvěst zimy. Jaká ta letošní bude? Skvělá, protože John Deere nyní přichází s akční nabídkou, která zahradním traktorům prodlouží sezónu na celý rok a vám ušetří podstatnou částku peněz.

Proč by měly zahradní traktory v zimě odpočívat? Vždyť se správnou výbavou dokážou dobře posloužit i v zimě!


wood_tec_briklis.jpg

WOOD-TEC 2015 - BRIKLIS představí atypická řešení briketovacích lisů

Na Mezinárodním veletrhu pro dřevozpracující a nábytkářský průmysl WOOD-TEC Brno 20.-23.10.2015 ukážeme tradičně briketovací technologii, ale tentokrát v jiné podobě. Pro řadu zákazníků jsou vhodné kompaktní lisy na jednom podstavci. Ale stále častěji řešíme instalace, kde je potřeba např. z hlediska prostoru, hygieny nebo stávající technologie lis instalovat po částech a třeba do dvou místností...


traktory_branson_akce_zima_2015.jpg

Traktory Branson - Akční nabídka ZIMA 2015

Akční nabídka traktorů Branson vč. kabiny a zimních nástaveb:

Branson 2500H / Branson 2900H / Branson 5025CX / Branson 5025CH

Vč. pneu, kabiny, čelního závěsu, čelní radlice a komunálního rozmetadla nebo válečkového sypače.

Akce je platná do 31.12.2015 nebo do vyprodání zásob.