Chlebiš - největší prodejce komunální techniky na severní Moravě

 • Úvod
 • Přečtěte si
 • Chlebiš - největší prodejce komunální techniky na severní Moravě
Chlebiš - největší prodejce komunální techniky na severní Moravě

Představujeme společnost Chlebiš s.r.o. - jednoho z největších prodejců komunální techniky na severní Moravě. Sídlo společnosti se nachází ve městě Hlučín, kde je pro zákazníky rovněž k dispozici maloobchodní prodejna i s nabídkou menší techniky a také plně profesionální autorizovaný servis.

V portfoliu společnosti jsou stroje a technika více než 15 profesionálních značek. V nabídce tak naleznete komunální traktory, jednoosé malotraktory a nosiče nářadí, nakladače, štěpkovače a drtiče, mulčovače, sekačky, vertikutátory, secí stroje, komunální vysavače a další.

Nejvýznamnější zastupované značky

 • Komunální traktory IsekiKomunální traktory Iseki

  Tradiční japonská značka nabízí velké traktorové sekačky se sběrem a několik modelových řad komunálních traktorů. Nabídka začíná u kompaktních traktorů, které zvládnou i údržbu chodníků a jiných zúžených prostor, a končí u traktorů řady 8000 o výkonu až 100 koní. K dispozici jsou pak také univerzální nosiče nářadí využitelné pro širokou škálu činností.

 • Komunální traktory KiotiKomunální traktory Kioti

  Traktory s logem Kioti na kapotě se vyrábějí ve společnosti Daedong v Jižní Korei. Ucelená nabídka traktorů Kioti od malotraktorů až po traktory střední třídy zajistí všem uživatelům dostatečný výběr toho nejvhodnějšího pomocníka pro jejich individuální potřeby. Všechny modely traktorů Kioti splňují ty nejpřísnější požadavky na bezpečnost, spolehlivost, ekologii provozu a samozřejmě na ekonomiku provozu.

 • Jednoosé malotraktory a nosiče Rapid TechnicJednoosé malotraktory a nosiče Rapid Technic

  Švýcarská společnost Rapid Technic AG nabízí širokou paletu vybavení pro profesionální využití v zemědělství, zahradnictví a krajinářství v soukromém a veřejném sektoru. Jednoosé nosiče Rapid se mohou pochlubit širokou nabídkou přídavných zařízení pro sečení, zpracování půdy a komunální služby, jejich spolehlivost a variabilitu oceňují na celém světě.

 • Eliet stroje pro zahradníky a realizátoryEliet stroje pro zahradníky a realizátory

  Eliet nabízí kompaktní stroje pro profesionální zahradníky a realizátory. Stroje Eliet jsou zcela sladěny s potřebami profesionálních uživatelů. Kvalita, životnost, spolehlivost a přesnost patří k jejich klíčovým vlastnostem. V nabídce naleznete špěkovače a drtiče, vertikutátory, secí a dosévací stroje, ořezávače hran trávníku, komunální vysavače a sněhové frézy.

 • Velkoplošné sekačky ScagVelkoplošné sekačky Scag

  Scag je průkopníkem strojů a technologie bez sběru a řadí se tak mezi absolutní špičku ve světě. Stroje Scag se vyznačují extrémně rychlou obratností, jednoduchou, bezpečnou a přesnou manévrovatelností. Oproti klasickým travním traktorům jsou sekačky Scag s „0“ poloměrem otáčení až 3x rychlejší při stejném záběru žacího ústrojí.

 • Žací traktory SecoŽací traktory Seco

  Traktory Seco vyráběné společností Seco GROUP a.s. jsou tradičně robustní, snadno ovladatelné a určené k celoročnímu použití. Vyvíjeny jsou ve vlastním konstrukčním oddělení firmy, neměnnou strategií firmy pak zůstává výroba vysoce kvalitních, spolehlivých a úsporných traktorů s vysokou užitnou hodnotou pro náročné uživatele.

Chlebiš s.r.o. - sídlo/prodejna

Markvartovická 1965/8, 748 01 Hlučín
Telefon: 595 042 402, 736 473 463
E-mail: info@chlebis.cz

Chlebiš s.r.o. - servis

Markvartovická 1965, Hlučín
Telefon: 736 473 464, 739 515 944
E-mail: servis@chlebis.cz

www.chlebis.cz