Přečtěte si

branson_rada_f.jpg

Zemědělské a komunální traktory Branson řada F

Nové modely traktorů Branson F36 / F47 jsou nabízeny s mechanickou reverzní nebo 3-stupňovou hydrostatickou převodovkou s motory o výkonu 35 a 45 k. Jedná se o výkonné, robustní traktory s příznivou cenou.

Traktory Branson série F dokážou vyhovět požadavkům náročných uživatelů v zemědělské i komunální sféře.


laski_techagro_2016_venkovnii_expozice.jpg

Kvalita a tradice ze Smržic oceněná na veletrhu Techagro 2016

Na Techagru 2016 získala firma Laski jako jediná double ocenění. Štěpkovač LS 160 DW Track získal cenu za nejlepší exponát, a to cenu Grand Prix Biomasa 2016. Dále byl oceněn hlavní cenou Profi Pressu jako nejlepší exponát s přínosem pro obnovitelné zdroje energie. Na hlavní cenu Grand Prix byla také nominována další novinka - drážkovač TR 120H.


mulcovace_pro_dakr_panter.jpg

Mulčování trávy se stroji DAKR Panter

Český výrobce bubnových sekaček a dalších strojů pro údržbu zahrad, luk a komunikací společnost Dakr spol. s.r.o. představuje nabídku mulčovačů pro pohonné jednotky DAKR Panter.

Jednorotorový mulčovač M 70 se záběrem 71 cm a dvounožový mulčovač M 121 pro pohonné jednotky FD-3 se záběrem 121 cm. Cepákový mulčovač MC 100 je pak schopen mulčovat trávu vysokou i přes 1 m.


techagro_2016_final.jpg

TECHAGRO 2016 ukázalo budoucnost zemědělství

Brněnský komplex zemědělských a lesnických veletrhů potvrdil své postavení evropské veletržní akce. Vystavovatelé obsadili veškerou plochu brněnského výstaviště, využity byly i travnaté plochy, parkoviště, galerie pavilonů, byla postavena montovaná hala K s plochou 5 tisíc m2. Zvýšil se počet zahraničních vystavovatelů i prezentovaných značek, mezi nimiž nechyběl žádný ze světových výrobců zemědělské techniky.


techagro_3_jpg_1.jpg

TECHAGRO – budoucnost zemědělství

Od 3. dubna do 7. dubna 2016 proběhne v České republice na výstavišti v Brně komplex čtyř agrárních a lesnických veletrhů: Mezinárodní veletrh zemědělské techniky TECHAGRO, Mezinárodní lesnický a myslivecký veletrh SILVA REGINA, Mezinárodní veterinární veletrh ANIMAL VETEX A Veletrh obnovitelných zdrojů energie v zemědělství a lesnictví BIOMASA. Tento celek patří mezi tři největší svého druhu v Evropě...


laski_techagro_2016_new.jpg

LASKI, s.r.o. na veletrhu TECHAGRO 2016

Zveme Vás do expozice LASKI, s.r.o. na Mezinárdoním veletrhu zemědělské techniky TECHAGRO 2016, který se koná ve dnech 3.4.-7.4.2016 na výstavišti v Brně.

Těšíme se na Vaši návštěvu na našich expozicích: hala A1, stánek 003 (TECHAGRO) a venkovní plocha R 009 (SILVA REGINA).


iseki_tm_3185.jpg

Nový, malý a šikovný - Iseki TM 3185 A/AL

Představujeme Vám nejmenší model malotraktoru Iseki TM 3185 A/AL, který ocení nejen soukromí uživatelé, ale i profesionální zahradníci, obce nebo firmy zabývající se údržbou různých areálů.

K tomuto modelu nabízí výrobce celou řadu užitečných doplňků, například čelní nakladač, čelní hydrauliku a vývodový hřídel, celoprosklenou bezpečnostní kabinu a různé pracovní nástavce.


techagro_jpg.jpg

Technika širokého využití na veletrhu TECHAGRO

Komplex veletrhů TECHAGRO se bude konat v Brně ve dnech 3. dubna až 7. dubna 2016. Jde o 14. mezinárodní veletrh zemědělské techniky TECHAGRO, 14. mezinárodní lesnický a myslivecký veletrh SILVA REGINA a 13. mezinárodní veterinární veletrh ANIMAL VETEX a 3. veletrh obnovitelných zdrojů energie v zemědělství a lesnictví s názvem BIOMASA.


john_deere_nova_rada_x300.png

Novinky zahradní techniky John Deere pro rok 2016

Představujeme novinky a inovace v sortimentu zahradní techniky John Deere pro rok 2016.

Nová ruční sekačka R47KB, robotická sekačka Tango řady II, nové zahradní traktory řady X300, nové žací ústrojí pro traktory řady X500, nový displej pro traktor X950R, nové sekačky s nulovým poloměrem otáčení - Ztraky.


balikovaci_lis_xiaer.jpg

Balíkovací lis Xiaer XR

Představujeme Vám balíkovací lis Xiaer XR vhodný pro balíkování sena nebo slámy, je dostupný ve 3 modelových provedeních s pracovními šířkami 80 a 90 cm. Stroj vytváří kulaté balíky o průměru 50, 61 nebo 85 cm.

Požadovaný výkon traktoru je od 25 k.