Nová řada minirypadel Yanmar: SV15vt - SV17vt - SV19vt

Nová řada minirypadel Yanmar: SV15vt - SV17vt - SV19vt

Nová řada minirypadel YANMAR SV15vt - SV17vt - SV19vt přináší na trh nové řešení konstrukce výložníku a ramene, využívající tolik oblíbené patentované řešení Schaeff užívané dříve na strojích Schaeff a TEREX.

Základem je umístění válců nad konstrukcí výložníku a ramene, tudíž dosažení většího prostoru pro manipulaci s nákladem a při těžbě, snížení rizika opotřebení a zničení válců výložníku, délku hloubkového dosahu stroje apod. Tato řada dále přináší nový design kabiny a motorového prostoru stroje, i samotný výkonnější motor, dále pak několik zcela nových vylepšení v hydraulice a použitelnosti stroje.

V dokonalé kombinaci rychlosti, plynulosti, síly a výkonu využívá model SV19vt hydraulický systém ViPPS společnosti Yanmar. Tím, že kumuluje průtok jednotlivých čerpadel, umožňuje tato sestava simultánní užívání přídavných zařízení, dokonce i během jízdy. Nově je i v modelu SV19vt dostupná funkce Smart Assist – tovární systém pro kontrolu umístění a provozu stroje.

YANMAR SV15vt

 • SV15vtROBUSTNÍ DESIGN
  Silný, spolehlivý a snadno ovladatelný – minirýpadlo SV15vt je navržen ke skvělým výkonům i v těch nejnáročnějších podmínkách. Díky inovativní pozici válce výložníku, hydraulickým hadicím vedeným uvnitř výložníku a volitelným krytům ramene lžíce/válce má operátor zaručenou prvotřídní ochranu, která minimalizuje zbytečné prostoje.
 • MOTOR NEJNOVĚJŠÍ TECHNOLOGIE
  SV15vt využívá mechanicky ovládaný tříválcový motor s nepřímým vstřikováním vyhovující standardu Stage V z celosvětově uznávané řady TNV společnosti Yanmar a kombinuje výjimečný výkon s nízkou spotřebou paliva.
 • VŠESTRANNÝ A ADAPTABILNÍ
  SV15vt je k dispozici s možností krátkých nebo dlouhých ramen a srovnávacích radlic, čímž nastavuje laťku kompaktní všestrannosti. S pohodlným, hladkým a vysoce produktivním provozem, provozní hmotností 1 685 kg a variabilním podvozkem (980–1 170 mm) máte zaručenou komfortní stabilitu a flexibilitu vyhovující každému použití.
 • INTUITIVNÍ DESIGN
  Nastavitelné loketní opěrky, pedály pojezdu, ovládací páky, rychlost pojezdu a druhá rychlost i ovládání pomocného vedení pro SV15vt byly navrženy s ohledem na snadné použití. Díky jejich ergonomickému uspořádání se stroj ovládá pohodlně, plynule, efektivně a intuitivně.

YANMAR SV17vt

 • SV17vtDESIGN VHODNÝ K PRONÁJMŮM
  Robustní, spolehlivý a silný – SV17vt je navržen tak, aby mezi minirýpadly vynikal. Pro maximální životnost jsou hydraulické hadice vedeny uvnitř výložníku, zatímco samotný válec výložníku je umístěn nad jeho konstrukcí tak, aby nedocházelo k nechtěnému poškození. Volitelné kryty válců ramene a lžíce nabízejí maximální ochranu a minimalizují zbytečné prostoje.
 • VÝKONNÝ MOTOR
  SV17vt využívá platformu motorů řady Yanmar TNV, takže spojuje výkon a schopnosti s účinností a nízkou spotřebou paliva. Tříválcový motor s přímým vstřikováním vyhovující Stage V nabízí působivou výkonnost a špičkové parametry.
 • VÝJIMEČNÁ VŠESTRANNOST
  SV17vt lze přizpůsobit různým použitím a je k dispozici s možností dlouhých nebo krátkých ramen a srovnávacích radlic. Kompaktní a efektivní – provozní hmotnost 1 790 kg a variabilní podvozek (980–1 320 mm) zajišťují maximální stabilitu a flexibilitu.
 • UNIVERZÁLNÍ HYDRAULIKA
  S možností čtvrtého proporcionálně řízeného hydraulického okruhu (pro širokou škálu pracovních nástrojů) a hydraulického vedení rychloupínače nabízí SV17vt obsluze optimální flexibilitu. Efektivní, výkonný, všestranný.

YANMAR SV19vt

 • SV19vtINOVATIVNÍ DESIGN
  Navržen ke skvělým výkonům i v těch nejnáročnějších podmínkách – SV19vt je spolehlivý, silný a vhodný k pronájmům. Díky horní pozici válce výložníku, hydraulickým hadicím vedeným uvnitř výložníku a standardnímu vybavení chrániči válce ramene/lžíce má operátor zaručenou prvotřídní ochranu, která minimalizuje zbytečné prostoje.
 • SILNÝ MOTOR
  Kombinace výjimečného výkonu a nízké spotřeby paliva: SV19vt využívá nejmodernější mechanicky ovládaný tříválcový motor s nepřímým vstřikováním společnosti Yanmar z její široce oceňované série TNV, který je v souladu se Stage V.
 • BEZKONKURENČNÍ STABILITA
  S provozní hmotností 1 970 kg, variabilním podvozkem (980–1 320 mm) a volitelným protizávažím (50 kg) zaručuje SV19vt optimální stabilitu a vynikající flexibilitu vhodnou pro každé použití. Je k dispozici s možností krátkých nebo dlouhých kopacích ramen a srovnávacích radlic, díky nimž obsluha využívá jeho všestrannost a adaptabilitu.
 • PRVOTŘÍDNÍ VŠESTRANNOST
  SV19vt byl navržen se zřetelem na jednoduchost a použitelnost. Volitelný čtvrtý proporční a nastavitelný hydraulický okruh spolu s volitelným napájením rychloupínače umožňují snadné zacházení se širokou škálou pracovních nástrojů.

 

ASbud Česká Republika, s.r.o. - oficiální zastoupení stavebních strojů Yanmar

U Kantorka 419, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm
Kontaktní osoba: Ing. Jan Kunčický
Telefon: 724 978 237, E-mail: jan.kuncicky@asbud.cz
www.asbud.cz