Speciální stavební stroje

Speciální stavební stroje

Speciální stavební stroje dodávané společností Transtechnik CS, spol. s r.o. zahrnují širokou škálu produktů: od malých smykových nakladačů, přes teleskopické manipulátory, sklápěčky do terénu (dumpery), až po drtiče kamene, suti a stavebního materiálu, třídiče a dopravníky.

Smykové nakladače Vermeer jsou skvěle sestavené stroje s vlastnostmi, kterými převyšují své konkurenty. Vyznačují se vysokým komfortem ovládání a obsluhy, ať již se jedná o nízkou hladinu hluku a bezkonkurenčně nízkou spotřebu pohonných hmot. Pokud je potřeba, aby byl na stavbě, či na pozemku přítomen menší stroj, který má lepší mobilitu a je možné využít jeho rychlost a ovládání pro snazší manipulaci na malém prostoru, volba padne jednoznačne na malé nakladače Vermeer.

Dumpery Ausa jsou nejrobustnější a nejefektivnější stroje pro udržovací a přepravní práce jak v průmyslu, stavebnictví, tak i v zemědělství. V praxi je ověřeno, že jsou velmi všestranným doplňkem pro veřejnou údržbu a komunální práce. Modelová řada s pevným rámem obsáhne nosnosti od 1000 do 3000 kg, kloubový rám mají dumpery s nosností od 850 do 10 000 kg. Dumpery Ausa je možné dodat v provedení pohonu 2×4 nebo 4×4, s převodem mechanickým, hydrostatickým a měničem krouticího momentu v kombinaci s čelním, výškovým nebo otočným vyklápěním korby. Můžete si také vybrat z příslušenství jako je nakládací lopata, podkop, zametací koště nebo radlice na sníh.

Teleskopické manipulátory Ausa Taurulift® jsou ergonomickým a bezpečným řešením pro manipulaci a přepravu všech typů materiálů na venkovních prostorách, provozech či stavbách. Ultrakompaktní, všestranné a schopné, jsou navrženy tak, aby umožňovaly přenos velkých a těžkých nákladů a snadno se přizpůsobily těm nejnáročnějším a nejčlenitějším terénům. Konstrukce s teleskopickým ramenem zmenšuje rozměry samotného stroje pokud jde o šířku, poskytuje lepší ovladatelnost a zároveň vytváří více místa pro prostornou a pohodlnou kabinu. Poloha kabiny na přední nápravě také zlepšuje viditelnost řidiče a zvyšuje bezpečnost při nakládání a vykládání.

Malé recyklační drtiče anglické společnosti Red Rhino Crushers jsou oproti samostatným drtičům vybaveny housenicovým podvozkem, vlastním vznětovým motorem a hydraulickým čerpadlem, které zajišťuje zdroj energie pro podvozek i drticí jednotku. Ovládání funkcí pásových drtičů je hydraulické, pro pojezdové funkce je použito kabelové dálkové ovládání. Ve standardní výbavě mají oprašování na bázi zkrápění vodní mlhou. Jsou vybaveny také snadno demontovatelným dopravníkem, který je jednoduchý s profilovaným pasem s vysokou pevnosti a dlouhou životností. Pásové drtiče Red Rhino si poradí s betonem a jeho prefabrikáty, zdivem, bloky, dlažbou i kamenivem. Výstupní výkon je závislý na vstupním materiálu, nastavení čelistí, způsobu vkládání materiálu, nakládacím zařízení a zručnosti obsluhy.

Rakouská společnost Rockster Recycler se specializuje na vývoj a výrobu velkých mobilních drtících a třídících systémů. Mobilní odrazové drtiče jsou založeny na plně hydraulickém konceptu a zaručují ekonomicky výhodnou recyklaci asfaltu, betonu a dalšího demoličního odpadu a také zpracování přírodního kamene. Vysoce odolný rotor zajišťuje maximální výkon a připojené drtící zařízení zajišťuje tu nejlepší kvalitu při pracovním chodu u jakéhokoli materiálu. Drtiče Rockster jsou vybaveny nově vyvinutým multifunkčním displejem, funkcí automatického startu, hydraulickým nastavováním štěrbiny a také nastavením rychlosti podle zatížení vibračního podavače a novým vestavěným drticím kladivem.

Mobilní třídící zařízení Rockster se snadno ovládá a může fungovat samostatně. Je vybaveno dvěma až třemi třídícími plošinami pro hrubou či jemnou frakci a nastavitelnou velikost zrna. Mobilní zakládací dopravníky Rockster jsou ideálním řešením pro sypání hromad vedle mobilního drtícího nebo třídícího zařízení. Mobilita a flexibilita těchto mobilních dopravníků umožňuje rychlý a snadný pohyb s minimální námahou.

Dovozce speciální stavební techniky do ČR

Vermeer CS s.r.o.
Pod altánem 9/105, 100 00 Praha 10 - Strašnice
Kontaktní osoba: Ing. Pavel Drábek
Telefon: 606 735 596, E-mail: drabek@vermeer.cz
www.vermeer.cz