DemoGreen Vyškov - výstava profesionální techniky

Středa 23. 6. 2021 (9–18 hod.) a čtvrtek 24. 6. 2021 - areál sportovního letiště Vyškov.
Středa 23. 6. 2021 (9–18 hod.) a čtvrtek 24. 6. 2021 - areál sportovního letiště Vyškov.

Výstava DemoGreen poskytne návštěvníkům komplexní pohled na veškeré činnosti související s péčí o zelen a dřeviny a celoroční údržbou veřejných ploch a komunikací. Primárním záměrem výstavy je prezentovat stroje a technologie pro realizaci těchto činností, a to s důrazem na praktické ukázky strojů v přímém nasazení.

Na naší výstavě tak stroje nejen uvidíte, ale hlavně i uslyšíte...

Právě předváděcí plochy umožňují jednotlivým vystavovatelům ukázat své stroje při práci, a to např. při sečení, zemních a výkopových pracích, zpracování dřeva a bio-odpadu, manipulaci a dalších činnostech.

V rámci našeho doprovodného programu si určitě nenechte ujít Centrum nakladačů a Centrum rizikového kácení.

Centrum nakladačůCentrum nakladačů

Práce, práce a zase práce. Můžete se těšit na kontinuální předvádění různých značek nakladačů při různých pracovních činnostech, kdy se jednotlivé stroje budou střídat na speciálně připravených stanovištích.
Ukázky pracovních činností: nakládání materiálu; kopání, zemní práce; úprava pudy před setím, zakládání trávníku; manipulace s paletou; manipulace se dřevem a kmeny stromu; stříhání stromů a náletů a další.

Centrum rizikového káceníCentrum rizikového kácení

Po úspěšných minulých ročnících se praktikující arborista-stromolezec Roman Balšán se svým kolegou opět představí v Centru rizikového kácení. Předvedou Vám zajímavosti a novinky z oblasti stromolezectví a arboristiky, zodpoví Vaše dotazy k dané tematice. Představí Vám pak také skutečnou novinku, kterou ocení nejen stromolezci, a to systém na vytahování osob principiálně vycházející z navijáku na břemena.

Vstupenky na výstavu

Vstupné na výstavu činí 70,- Kč (zvýhodněná cena platí při zakoupení v předprodeji do 20. 6. 2021) resp. 100,- Kč (vstupenka zakoupená po 20. 6. 2021), vstupenka platí pro oba 2 dny výstavy.

Vstupenku je možno zakoupit prostřednictvím sítě smsticket a samozřejmě také přímo na místě – při vstupu na výstavu (zde možná platba pouze v hotovosti).

Děti a mládež do 18 let a studenti do 26 let mají vstup zdarma. Studenti se musí prokázat platným studentským průkazem.

Místo konání výstavy

Sportovní letiště Vyškov se nachází vedle hlavního komunikačního tahu Brno – Olomouc s napojením na dálniční sít směr Praha, Bratislava a Zlín. Zajištěna je tak pohodlná dostupnost ze všech hlavních směru. Na návštěvníky pak ceká profesionálně připravené zázemí (občerstvení, sociální zařízení, navigační prvky výstavních ploch aj.). Areál rovněž poskytuje adekvátní prostor pro bezproblémové zaparkování, parkování je bez poplatku. 

Těšíme se na Vás ve středu 23. 6. 2021 (9–18 hod.) a ve čtvrtek 24. 6. 2021 (9–15 hod.).

www.demogreen.cz