Laski - štěpkovače třetí generace

Laski - štěpkovače třetí generace - LS 160

Představujeme Vám řadu LASKI štěpkovačů třetí generace - LS 160. Jedná se o profesionální stroje, které si hravě poradí se všemi nadzemními částmi stromů.

Štěpkovače řady LS 160 jsou schopné zpracovat dřevní materiál do průměru 160 mm, větve s listím nebo jehličím. Pracovní ústrojí je navrženo jako samočistící. Optimální vkládání materiálu hlídá vyspělý systém české výroby. O pohon s přebytkem výkonu se u strojů s vlastním motorem starají úsporné dieselové a benzínové jednotky Kohler splňující nejnovější ekologické normy.

Štěpkovače LS 160 firma LASKI vyrábí na silničních podvozcích kategorie O1, pásech nebo pro připojení za traktor. Nejnovější připravované stroje jsou štěpkovač za traktor LS 160 TT s plně otočným vkládacím žlabem a štěpkovač LS 160 DWBS na podvozek kategorie O2 se stavitelnou ojí.

Štěpkovače LS 160 jsou nadstandardně vybaveny bezpečnostními prvky a nově přechází na novou bezpečnostní žlutou barvu RAL 1028.

Na vývoji firma LASKI spolupracuje s profesionály z komunálních služeb a stromolezeckých firem. Stroje jsou tak navrženy přímo pro podmínky českých městech, obcí a údržbu kolem komunikací. Vývoj, výroba i servis probíhá na Hané v obci Smržice. Nejaktuálnější informace najdete na našem webu laski.cz nebo facebooku firmy LASKI.

Laski LS 160 PB

Laski LS 160 DWB

Laski LS 160 DW Track

Laski LS 160 T

 

www.laski.cz