Smykové nakladače Vermeer

Smykové nakladače Vermeer

Smykové nakladače Vermeer jsou skvěle sestavené stroje s vlastnostmi, kterými převyšují své konkurenty. Smykové nakladače Vermeer se vyznačují vysokým komfortem ovládání a obsluhy, ať již se jedná o nízkou hladinu hluku a bezkonkurenčně nízkou spotřebu pohonných hmot.

Větší smykové nakladače jsou vhodné pro velké projekty, kde stroje musejí pracovat na rozsáhlém území, což vyžaduje i velkou nosnost jejich lopat, aby bylo možné co nejrychleji a co nejefektivněji naložit velké objemy materiálu. V odlišných případech je ale potřeba, aby byl přítomen menší stroj, který má lepší mobilitu a je možné využít jeho rychlost a ovládání pro snazší manipulaci na malém prostoru.

Vermeer CTX100

Vermeer CTX100Potřebujete připravit staveniště či odvézt z něj materiál? Nový model kompaktního nakladače Vermeer CTX100 je skvělou volbou i pro tyto činnosti. Nakladač je vybaven všestrannými funkcemi, jako jsou duální hydraulické pomocné ovládací prvky a univerzální montážní deska. CTX100 je vybaven motorem s turbodmychadlem o výkonu 29,8 kW (40 HP), který zvyšuje produktivitu a efektivnost na pracovišti a dále se vyznačuje kompaktní stopou. Robustní design a mimořádná síla CTX100 vám pomůže se vypořádat s náročnými pracovními úkoly – a jako bonus získáte tříletou záruku (nebo 3000 motohodin) na nakládací rameno.

Vlastnosti a výhody

 • Aby byl CTX100 schopen efektivně přepravovat po náročném staveništi materiály, je vybaven mimořádným zdvihem a sklápěcí kapacitou.
 • K dosažení maximálního komfortu je jednotka navržena s celootočnou platformou, takže se při provozu vyznačuje mimořádnou prostorovou dostupností a stabilitou.
 • Mininakladač je vybaven KDI dieselovým motorem Kohler s turbodmychadlem o výkonu 30 kW (40 HP). Motor splňuje požadavky na emise, aniž by potřeboval filtr pevných částic (DPF), což snižuje náklady a šetří motor.
 • Integrovaný displej poskytuje operátorovi informace jako je počet hodin provozu motoru, napětí baterie a tlak motorového oleje.
 • Pro vyhovění vašim potřebám je dostupná verze se širokými nebo s úzkými pásy.
 • Kompletní informace o servisu a náhradních dílech Vermeer obdržíte od svého obchodního zástupce společnosti Vermeer.

Vermeer S450TX

Vermeer S450TXAť už se jedná o komerční staveniště nebo domácí projekt, S450TX dokáže bez problémů manévrovat v malých prostorách. Vybaven provozní kapacitou SAE 500 lb (226,8 kg) a klopnou kapacitou ve výši 1430 lb (648,6 kg), S450TX je vhodný jak pro potřeby zákazníka půjčovny, tak pro zahradního architekta. Dieselový motor Kubota o výkonu 24,8 hp (18,2 kW) a spalovací motor Kohler EFI o výkonu 27 hp (19,9 kW) poskytují výborný krouticí moment a jsou určeny pro ty, kdo používají přídavná zařízení, která vyžadují vyšší krouticí moment motoru. A co víc, S450TX je pásový a je vybaven odpruženou plošinou obsluhy pro lepší bezpečnost a pohodlí. Tento všestranný mininakladač, se výsypnou výškou 6’ (1,8 m), šetří práci a čas.

Vlastnosti a výhody

 • Samostatný, ručně ovládaný joystick operátorovi nabízí plynulý přechod mezi jednotlivými úkony, aniž by bylo nutné vyrovnávat dva samostatné ovladače.
 • S450TX se dodává jak se širokými pásy 9” (22,9 cm), tak s pásy úzkými 7” (17,8 cm). Pás o šířce 7” (17,8 cm) zákazníkovi nabízí úzkou stopu, která se snadno dostane do tradičních vstupních bran o šířce 36” (91,4 cm), zatímco širší pás nabízí snížené zatížení jednotky plochy a zvýšenou průchodnost.
 • Zadní panel poskytuje přístup k důležitým součástem, jako je chladič, elektrický systém a hydraulické ventily pro běžnou údržbu a servis.
 • Podvozek je vybaven vysoko posazeným ozubeným kolem, které snižuje předčasné opotřebení kola kvůli kamenitým půdním podmínkám, zatímco litinové kolo ADI je tepelně ošetřeno pro delší životnost. Vyšší uchycení a tepelné ošetření zvyšují životnost kola a snižují náklady na provoz

Vermeer S925TX

Vermeer S925TXHledáte silného, všestranného spolehlivého „parťáka“ pro Vaše projekty? Seznamte se s novým modelem mininakladače Vermeer – S925TX. Díky kompaktním rozměrům a snadnému ovládání s ním zvládnete čelit i nejnáročnějším pracovním výzvám. Standardem je duální hydraulika – volba adekvátního průtoku podle potřeby přídavných zařízení, pohodlná polstrovaná platforma pro obsluhu a snadný přístup k servisním bodům. A nesmíme zapomenout na zajímavý design a pořádnou koňskou sílu motoru Kubota – 35,1 HP (26,2 kW).

Vlastnosti a výhody

 • Světlost 15,2 cm umožní práci v nerovném terénu a v nepřehledných pracovních podmínkách.
 • Snadno dostupné servisní body – snadná a rychlá údržba
 • Bezpečnost obsluhy na první místě: nakladač má systém kontroly přítomnosti obsluhy – pokud operátor opustí plošinu, stroj se vypne
 • Prodloužená záruka: 3 roky /3000 motohodin na rameno nakladače Vám zajistí klid a jistotu
 • Volitelné pásy – 9´´ (22,9 cm) nebo 7´´ (17,8 cm) podle požadavků Vašich projektů

Katalog příslušenství pro smykové nakladače Vermeer

 

Dovozce strojů Vermeer do ČR

Vermeer CS s.r.o.
Pod altánem 9/105, 100 00 Praha 10 - Strašnice
Kontaktní osoba: Ing. Pavel Drábek
Telefon: 606 735 596, E-mail: drabek@vermeer.cz
www.vermeer.cz