Komerční i bytové klimatizace od profesionálů

Komerční i bytové klimatizace od profesionálů

Již téměř 30 let realizuje společnost Finiš Ostrava - Klimatizace, s.r.o. dodávku a montáž klimatizací, tepelných čerpadel, vzduchotechniky, odvlhčovačů a systému chladicí a mrazicí techniky. Dominantní roli tvoří v jejich portfoliu instalace komerčních a bytových klimatizací...

Akce

Při objednávce dodávky a montáže klimatizace do 30.9.2020 Vám nabízíme slevu ve výši 20% na klimatizaci a navíc  prodlouženou 3-letou záruku.
Využijte naši skvělou nabídku a investujte do pohodlí vašeho domova...

V rámci naší nabídky klimatizací dodáváme zejména následující značky. Avšak na vyžádání jsme Vám schopni dodat na klíč jakoukoliv Vámi požadovanou klimatizaci Vámi zvolené značky.

Hlavní dodávané značky klimatizací

 • Daikin
 • LG

Klimatizace Daikin

Tepelná čerpadla vzduch-vzduch Daikin, to jsou stylové vnitřní jednotky, široká nabídka modelů a regulátorů pro každou místnost. Představují komfortní, energeticky účinná řešení pro váš obývací pokoj, ložnici i kancelář.

Bytové klimatizace Daikin

Posláním společnosti Daikin je poskytovat nejmodernější technologie pro klimatizaci a komfort. Odborníci z naší firmy Vám sdělí více o speciálních funkcích zabudovaných do modelů Daikin.

 • Technologie řízení invertorem
  Technologie řízení invertorem v klimatizačních jednotkách slouží k trvalé regulaci vnitřní teploty. Ve srovnání s tradičními systémy poskytuje optimální komfort a snižuje spotřebu energie o 30 %.
 • Výkonnost tepelného čerpadla
  Daikin nabízí produktové řady tepelných čerpadel pro extrémně vysoké i extrémně nízké venkovní teploty, s nimiž se můžete vždy těšit z dokonalého klimatu uvnitř.  
 • Zvlhčování a odvlhčování
  Technologie Daikin reguluje vlhkost při jakékoli teplotě bez potřeby dodatečného zásobníku vody a tím poskytuje nejvyšší pohodlí a komfort.
 • Tichý provoz
  Vnitřní jednotky Daikin s velmi tichým provozem poskytují dokonalý komfort.

Klimatizace LG

Získejte kontrolu nad teplotou prostoru, ve kterém pobýváte. Dopřejte správnou provozní teplotu také serverům a další počítačové technice ve vaší firmě. Klimatizační jednotky z nabídky LG vám pomohou nejen v létě (chlazení), ale i v zimě (vytápění).

Bytové klimatizace LG

Udržujte celoročně příjemnou pokojovou teplotu pomocí klimatizace pro obytné budovy. Kolekce klimatizací LG je navržena pro efektivní chlazení malých místností. Umožní vám udržet si chladnou hlavu po celé léto.

Klimatizační jednotky pro obytné budovy od značky LG nabízejí více než jen vytvoření příjemné teploty. Řada ARTCOOL Gallery přináší designovou revoluci – klimatizační jednotka už není jen nenápadná krabice na zdi, ale doslova umělecké dílo. Chytré spojení špičkové technologie a umění vás mile překvapí.  Funkce čištění vzduchu: Klimatizace obytných budov LG mohou obsahovat plazmový filtr, trojitý filtr, antialergický filtr nebo jejich kombinace. Díky této výbavě umějí z ovzduší odstraňovat řadu pevných i plynných nečistot, jako jsou prach, bakterie nebo alergeny. Pomáhají tak předcházet řadě onemocnění.

 • Rychlá a jednoduchá instalace
  Unikátní podpěrná svorka a rozšířený prostor pro potrubí usnadňuji instalaci klimatizační jednotky. Do útrob jednotky je možné proniknout i bez její demontáže, a to díky odklopnému spodnímu krytu. Instalaci tak zvládne i jediná osoba.
 • Antikorozní technologie Gold Fin
  Venkovní jednotky jsou standardně opatřovány antikorozním povlakem na bázi zlata. Toto opatření výrazně prodlužuje životnost přístroje.

Komerční klimatizace LG

Představujeme vám komerční klimatizace. Vyberte si své klimatizační řešení pro komerční využití – od rezidenčních aplikací po kompletní řízení vnitřního klimatu budov. LG nabízí celou řadu inovativních produktů pro vytápění, ventilaci a úpravu vzduchu.

Vyberte si z řady typů komerčních klimatizací:

 • Řada výrobků Multi-V představuje úsporné klimatizační jednotky, které využívají technologii proměnného toku chladiva – VRF (variable refrigerant flow).
 • Klimatizace vzduch–vzduch využívají jako médium pro tepelnou výměnu venkovní vzduch a dají se použít jak pro venkovní, tak pro vnitřní aplikace. Klimatizace voda–vzduch pak jako médium pro tepelnou výměnu používají vodu a jsou určeny převážně pro provoz uvnitř.
 • K dispozici je i řada dalších typů klimatizací, systémových ovladačů a příslušenství, takže si svou komerční klimatizaci LG vybere i ten nejnáročnější zájemce.

Realizace provádíme zejména v regionu Moravskoslezského kraje, v případě zájmu nás prosím neváhejte kontaktovat.

Finiš Ostrava - Klimatizace, s.r.o.

Vančurova 560/22, 712 00 Ostrava - Muglinov
Telefon: 596 244 820; E-mail: finis@finisostrava.cz
www.finisostrava.cz