Husqvarna

Husqvarna - jedna z nejstarších společností na světě

Společnost Husqvarna byla založena již v roce 1689. Vyrábí velmi rozsáhlou řadu výrobků od profesionálních strojů, až po výrobky pro náročné spotřebitele. Hlavní závod se nachází ve městě Huskvarna ve Švédsku, kde z celkového počtu 2200 zaměstnanců jich zde pracuje přibližně 1800 v oblastech špičkového technologického výzkumu, vývoje výrobků, produkce a marketingu.

  • Husqvarna je švédská společnost založená v roce 1689
  • Přední světový výrobce produktů pro venkovní práce
  • Zastoupení ve více než 100 zemích
  • Zastoupena přibližně 18 000 prodejci po celém světě
  • 95% vyrobených produktů je určeno na export

V současné době je největší společností v obchodní oblasti profesionálních produktů pro venkovní práce venku. Většina výroby je soustředěna ve Švédsku a některé produkty se nakupují v sesterských společnostech v rámci skupiny. Švédské závody jsou postaveny ve městech Brastad, Huskvarna, Ödeshög a Tandsbyn. Devadesát pět procent produktů je exportováno do několika stovek zemí a celkový obchodní obrat činí cca pět biliónů švédských korun.

Široký sortiment Husqvarna vychází z požadavků profesionálů

Po mnoho let byl vývoj produktů značky Husqvarna spojen s úzkou spoluprací s profesionálními uživateli. Proto jsou výrobky zkonstruovány na základě přísných profesionálních požadavků, ať už jde o jejich spolehlivost, výkon a uživatelské vlastnosti. Náš široký sortiment zahrnuje řetězové pily, vyžínače a křovinořezy, plotostřihy, sekačky na trávu, speciální stroje pro péči o trávník, pojízdné sekačky, zahradní traktory stejně jako příslušenství a ochranné vybavení.

Výroba i výrobky Husqvarna jsou ohleduplné k životnímu prosředí

Jako výrobce produktů určených pro venkovní použití máme velkou odpovědnost v oblasti životního prostředí. Proto jsme rozvinuli holistický přístup, který zasahuje veškeré naše provozy - od metod výroby, balení, hlučnosti a spotřeby materiálů, po spotřebu energie, emise výfukových plynů a konečně recyklovatelnost výrobků. Při výrobě vždy upřednostňujeme používání ekologických materiálů a neustále nahrazujeme starý materiál novými, ještě ekologičtějšími alternativami, které se na trhu průběžně objevují.

Přehled strojů

Přehled prodejců

Jihomoravský kraj

Liberecký kraj

kraj Vysočina

Zlínský kraj