Český zahradní traktor do české obce

Český zahradní traktor do české obce

Vážená paní starostko,
vážený pane starosto,

v rámci kampaně „ČESKÝ ZAHRADNÍ TRAKTOR DO ČESKÉ OBCE“ si Vás dovolujeme oslovit s nabídkou techniky potřebné k zajištění kompletní péče o Vaše obecní pozemky.

Jsme ryze česká společnost SECO s výrobním závodem v Jičíně a téměř 30 let se zaměřujeme na výrobu zahradních traktorů a speciálních svahových mulčerů a jejich příslušenství. Pod stávajícím názvem SECO navazujeme na tradici společnosti vyrábějící hospodářské stroje již od roku 1888. Bohaté zkušenosti, důraz na kvalitu a nejmodernější technologie dělají z firmy dominantního výrobce zahradních traktorů v ČR. Významnou část své produkce vyvážíme do zahraničí.

Všechny traktory SECO byly vyvinuty a vyrobeny v Jičíně s důrazem na kvalitu zpracování, dlouhodobou zátěž, spolehlivost a dlouhotrvající hodnotu. Naše traktory SECO nad rámec standardních schopností vynikají při sečení přerostlé trávy a nepravidelně udržovaných ploch. Mimo tyto přednosti jsou spokojenými zákazníky vyzdvihovány především široká prodejní a servisní síť, čítající přes 80 míst po celé ČR, dále pak dostupnost a cena náhradních dílů. Traktory SECO umí také udržovat chodníky, komunikace a jiné plochy, k čemuž slouží široká nabídka příslušenství, jako jsou zametací kartáč, sněhová radlice, rozmetadlo, vozík atd. V ceně zahradního traktoru poskytujeme zhlédnutí pozemku, doporučení vhodného modelu, dovoz traktoru, předvedení a zaškolení obsluhy přímo na místě.

Rádi bychom také zmínili SILNIČNÍ SADU na zahradní traktory STARJET (určeno pro modely P4 a výš) a profesionální žací traktor SECO MP 122D.

SECO je určitě první v ČR, pravděpodobně i v Evropě, kdo k zahradním traktorům nabízí silniční sady známé z komunální techniky.

Silniční sada umožňuje přihlásit zahradní či komunální traktor na městském úřadě jako pracovní stroj, vybavit ho RZ, uhradit zákonné pojištění odpovědnosti (dříve povinné ručení) a stroj bezpečně provozovat po pozemních komunikacích. Po přihlášení stroje na MÚ již zákazníkovi úřady neukládají žádné další povinnosti, jako jsou např. technické kontroly, emise apod.

Rádi bychom Vás prostřednictvím našich specialistů detailně seznámili s kompletním sortimentem strojů a jejich vlastnostmi. Samozřejmostí je možnost nezávazného předvedení vybraného modelu přímo u Vás na obci, nebo naopak on-line poptávka konkrétního stroje přes konfigurátor na našich webových stránkách www.seco-traktory.cz.

Těšíme se na setkání s Vámi.

Váš tým trávoborců z Jičína

info@seco-traktory.cz