Bartoš nářadí s.r.o., Liberec

Bartoš nářadí s.r.o.

AdresaK Bauhausu 614, 460 01 Liberec 11

Telefon485 152 770

Mobil602 288 392

KontaktMartin Bartoš

E-mailobchod-lbc@naradibartos.cz

Webwww.naradibartos.cz

Provozní doba

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota
7:30-17:00 7:30-17:00 7:30-17:00 7:30-17:00 7:30-17:00 8:30-11:00

Prodejce značek

Agria

Agria

AS Motor

AS Motor

Briggs&Stratton

Briggs&Stratton

Eliet

Eliet

Humus

Humus

Husqvarna

Husqvarna

Iseki

Iseki

Jensen

Jensen

Kioti

Kioti

Scag

Scag

Seco

Seco

Stiga

Stiga

Vitra

Vitra

Naše firma byla založena v roce 1994 ve Frýdlantu v Čechách jako malá obchodní společnost, která se věnovala prodeji, servisu a půjčovně elektrického ručního nářadí. Základním sortimentním kamenem bylo ruční nářadí firem Bosch a Narex, které si své dominantní postavení drží dodnes.

S rostoucím počtem našich zákazníků se náš sortiment neustále rozšiřoval o další značky elektronářadí, ale hlavně také o sortiment ručního dílenského nářadí a to především českých značek jako např. Tona Pečky, Narex Bystřice, Ajax Jihlava, Zbirovija Zbiroh aj.

V roce 1995 byla do sortimentu firmy přibrána dnes již neodmyslitelná sekce zahradní techniky. Získali jsme regionální zastoupení dnešní jedničky na trhu zahradní techniky společnosti Mountfield a.s. Tato spolupráce, byť již jen v oblasti servisu trvá dodnes.

V roce 1996 vybavujeme své první servisní středisko a začínáme provádět záruční i pozáruční servis na námi provdávanou zahradní techniku a elektronářadí. Servis prodávaných strojů a nářadí je velmi důležitá součást našich služeb pro naše zákazníky.

V následujícím roce po analýze struktury našich zákazníků je otevřena pobočka firmy i v Liberci. V témže roce jsou přibrány do sortimentu zahradní techniky sortiment firmy STIHL a především švédská značka STIGA,která je dnes nosným programem naší firmy v oblasti prodeje zahradní techniky. Dále je sortiment nářadí rozšířen o značku Metabo.

S rostoucími obchodními i servisními aktivitami a zkvalitňováním služeb našim zákazníkům,byla naše liberecká pobočka v roce 2002 přestěhována do stávajících větších prostor. Sortiment byl rozšířen jak v oblasti ručního nářadí (Knipex, Bessey, Sola…), tak i v elektronářadí jsme nabídli našim zákazníkům velice prestižní značku nářadí Festool.

V předchozích letech se naše pozornost soustředila především na zkvalitnění našich služeb v oblasti servisu a to především naším servisním vozidlem, které poskytuje našim zákazníkům servis přímo u nich, nebo porouchaný stroj je tímto převezen do servisu.

V oblasti zahradní techniky jsme obrátili své obchodní aktivity směrem ke komunální technice a to především ke značkám Iseki a Eliet. Všechny značky úspěšností prodeje předčily i naše očekávání.