Zahrada-Dílna-Stroje s.r.o., Nýřany

Zahrada-Dílna-Stroje s.r.o.

AdresaVochov 26, 330 23 Nýřany

Telefon721 648 725

KontaktJan Hajný

E-mailjan.hajny@zahrada-dilna-stroje.cz

Webwww.zahrada-dilna-stroje.cz

Provozní doba

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
8:00-17:00 8:00-17:00 8:00-17:00 8:00-17:00 8:00-11:00

Prodejce značek

Alto

Alto

Avant

Avant

Bellon Mit

Bellon Mit

Bombelli

Bombelli

Cosmo

Cosmo

Gianni Ferrari

Gianni Ferrari

Goupil

Goupil

Limpar

Limpar

LS

LS

Meccanica Benassi

Meccanica Benassi

Rehos

Rehos

Rybář tech

Rybář tech

TYM

TYM

Vermeer

Vermeer

Wisconsin Engineering

Wisconsin Engineering

ZAHRADA-DÍLNA-STROJE se zabývá prodejem zahradní techniky a komunální techniky již od roku 2010. Za tu dobu jsme získali mnoho zkušeností v tomto oboru. V roce 2013 byla založena firma ZAHRADA-DÍLNA-STROJE s.r.o., která přímo navazuje na naši předešlou práci. Naše stále se rozšiřující služby, které se týkají prodeje komunální techniky a zahradní techniky v současnosti nabízíme v celé ČR a na Slovensku.

Díky našim zkušenostem jsme schopni Vám odborně poradit s výběrem komunální techniky i zahradní techniky přesně pro Vaši potřebu. Vždy dbáme na požadavky zákazníků a na kvalitu nabízených strojů. V naší nabídce naleznete pouze stroje zahradní techniky a komunální techniky od prověřených výrobců, které jsou vyrobeny s ohledem na maximální efektivitu práce a práci v nejnáročnějších podmínkách. Proto Vám můžeme garantovat záruku na jakýkoli stroj minimálně 24 měsíců (u vybraných strojů až 48 měsíců). Snažíme se vyhýbat strojům pochybné kvality, které se vyznačují především výrazně nižší cenou oproti srovnatelným strojům.

Zákazníci firmy ZAHRADA-DÍLNA-STROJE s.r.o. jsou obce a města, technické služby, úklidové a zahradnické firmy, lesníci, zemědělci, hrady a zámky, nemocnice, dětské domovy a mnoho dalších institucí, které se starají o údržbu travnatých a asfaltových ploch, chodníků, místních komunikací, parků a dalších prostranství. Své služby však nabízíme i soukromníkům, pro které máme v nabídce celou řadu ruční a hobby techniky. Nedílnou součástí našich služeb je i servis strojů všech rozměrů a značek.

Servisní středisko

  • Vochov 26, 330 23 Nýřany

Servisní a prodejní pobočky

  • ČR: PLZEŇ, BLATNÁ, MIKULOV
  • SR: BZENICA