Sekačky Grasshopper nejen pro profesionály

Model Grasshopper 725D pracuje s čelním systémem sečení se záběrem 132 nebo 155 cm.
Model Grasshopper 725D pracuje s čelním systémem sečení se záběrem 132 nebo 155 cm.

V roce 2014 byla založena firma TomiTruck, která je zaměřena na profesionální komunální techniku pro údržbu měst a obcí. Od začátku svého působení zajišťuje prodej a servis zimních nástaveb značky SnowEx. V roce 2016 se stala firma TomiTruck výhradním dodavatelem profesionálních sekaček GRASSHOPPER pro Českou a Slovenskou republiku a následně byly zahájeny přestavby vozidel Toyota Hilux pro komunální účely.

Sekačky GRASSHOPPER se vyrábějí již více než 50 let a za tuto dlouhou historii si získaly spoustu spokojených zákazníků na celém světě, nejen mezi profesionály, ale i mezi běžnými uživateli.

Hlavní předností těchto strojů je kvalita zpracování, robustní konstrukce (postaveny pro dlouhou životnost) a vysoký výkon při nízkých provozních nákladech. Velkou výhodou jsou také příznivé ceny originálních náhradních dílů, které jsou dostupné i na stroje z osmdesátých let. Firma TomiTruck má velice dobře zásobený sklad originálními díly a navíc je propojena on-line s výrobním závodem, což znamená, že v případě dílu, který by nebyl skladem, je možné tento díl objednat a dodat zákazníkovi v co možná nejkratším termínu. Toto je velmi důležité v sezóně, kdy je potřeba, aby stroje bezchybně fungovaly a neměly zbytečné prostoje.

Dalším pozitivním hlediskem je množství patentů, které GRASSHOPPER u svých sekaček používá v praxi. Ať už se jedná o kvalitu sečení, tak je i v neposlední řadě kladen velký důraz na pohodlí obsluhy, která je schopna podat mnohem vyšší pracovní výkon s minimální únavou.

V současné době firma TomiTruck na trhu nabízí šest modelů sekaček GRASSHOPPER s mezinápravovým sečením a pět modelů s čelním žacím ústrojím. Tyto stroje jsou vybaveny benzínovými nebo dieselovými motory od renomovaných výrobců. Žací ústrojí dle jednotlivých modelů má pracovní záběr od 104 cm až po 183 cm. Velkou výhodou strojů s čelním žacím ústrojím je možnost napojení různých pracovních adaptérů. Díky tomuto systému mohou být stroje GRASSHOPPER využívány po celý rok.

Dovozce strojů Grasshopper pro ČR a SR

TomiTruck s.r.o.
Meziříčko 10, 588 27 Jamné
Telefon: 604 763 022, 731 286 824
E-mail: info@tomitruck.cz

www.tomitruck.cz