Procesory Hakki Pilke na výrobu palivového dřeva

Procesory Hakki Pilke na výrobu palivového dřeva

Hakki Pilke je výrobce nejpokročilejších procesorů na výrobu palivového dřeva na světě. Zákazníci spoléhají na naše stroje ve více než 35 zemích na 6 kontinentech. Známe profesionály, kteří s procesory pracují a oni většinou znají nás. Společně s našimi zákazníky a lokálními prodejci tvoříme tým, který nás dostal až na vedoucí pozici na světovém trhu. Naše mezinárodní působení společně s místními servisními středisky zajišťuje, že majitelé našich produktů dostanou tu nejlepší poprodejní péči. Jsme nejvyhledávanějším partnerem v oblasti prodeje procesorů na výrobu palivového dřeva.

Naše stroje jsou navrženy se zaměřením na požadavky zákazníků, aby zrychlili a zlepšili svoji práci. Jako výsledek zákaznicky orientované práce, neustálého a systematického zlepšování kvality jsme obdrželi certifikát kvality ISO 9001.

Nejvyšší návratnost investice

Když se rozhodnete pořídit procesor, jeho pořizovací cena je pouze jedna čast nakladů životního cyklu stroje. S procesorem Hakki Pilke si můžete být jisti, že skryté náklady na údržbu a pravidelný servis zůstanou nízké.

Každý procesor Hakki Pilke je kompaktním zdrojem energie, který kombinuje finské strojírenství s moderním designem. Konstrukce hydraulického systému zajišťuje nízkou spotřebu paliva, energie a dlouhou životnost součástí. Potřeby zákazníků, kvalitní produkt, vysoká produktivita a nízké provozní náklady jsou hlavními prioritami při vývoji každého nového stroje.

Důraz klademe předevšim na ergonomii a bezpečnost. Stroje Hakki Pilke lze bezpečně ovládat za jakýchkoliv podmínek.

Procesory Hakki Pilke

Rychlé nastavení a seřízení, plynulý chod stroje a ničím nerušená práce jsou zárukou vysoké produktivity. Jednoduchost a minimální potřeba údržby vám umožní využít potenciál vašeho stroje naplno. Dlouhá životnost strojů zaručuje jejich hodnotu při následném prodeji.

Výběrem procesoru Hakki Pilke uděláte skvělou investici, která si zachovává svou hodnotu. Hakki Pilke je nejpopulárnější štípací automat všech dob a ne bez důvodu. Unikátní vlastnosti Hakki Pilke ho dělají nejlepším na světě.

Technická specifikace procesorů Hakki Pilke

Model HAKKI PILKE 50 PRO HAKKI PILKE 43 PRO HAKKI PILKE 38 PRO HAKKI PILKE 35 FALCON
Max. průměr klády 470 mm 430 mm 380 mm 350 mm
Max. délka polena 600 mm 600 mm 600 mm 500 mm
Max. štípací síla 30 t 15 t 10 t 8 t
Řezací lišta 20" 18" 16" 16"
Pohon PTO, elektromotor, kombi
Štípací klín 6-dílný 6-dílný 2/4-dílný 2/4-dílný
Délka vykládacího dopravník 4 m 4 m 4 m 4 m
Šířka vykládacího dopravníku 400 mm 250 mm 250 mm 250 mm

 

Dovozce Hakki Pilke do ČR

Výhradní zastoupení Hakki Pilke pro Českou republiku:

MANATECH CZ s.r.o.
Jiřice 247, 396 01 Jiřice
Telefon: 777 784 267
E-mail: lesinaondrej@manatech.cz

www.manatech.cz