Vermeer

Vermeer - špičková technologie

Již od samého počátku působení společnosti Vermeer Corporation v oblasti strojů a zařízení pro bezvýkopové technologie a dalších strojů pro úpravu terénu převládá trend inovací a zdokonalování. Vývoj a výzkum umožnil plné nasazení nejmodernějších systémů včetně výpočetní techniky a elektronických komponentů i do nejnáročnějších geologických podmínek.

Společnost Vermeer sídlí ve Spojených státech amerických, ve státě Iowa. V současnosti má více než 3 000 zaměstnanců. V České republice je jejím výhradním zastoupením společnost TRANSTECHNIK CS.

Štěpkovače Vermeer

Štěpkovače Vermeer nabízejí roky ověřenou kvalitu, robustnost a technologii, na kterou se můžete spolehnout. V kombinaci s exkluzivními parametry a zpracováním je Vermeer předurčen pro nejtěžší projekty. Maximální produktivitu zajišťuje i patentovaný systém SmartFeed nebo AutoFeed. Tyto systémy zvyšují produktivitu a automaticky monitorují a regulují podávání tak, aby stroj pracoval v optimálním vytížení. Zvláštní pozornost zaslouží spodní bezpečnostní tyč a dlouhý podávací stůl pro větší bezpečnost obsluhy.

Pařezové frézy Vermeer

Vermeer je vedoucí značkou na trhu pařezových fréz. Důvod je jednoduchý – Vermeer je robustní, spolehlivý a jednoduchý pro obsluhu. Stroje jsou vybaveny patentovaným systémem AutoSweep, který monitoruje otáčky motoru a souběžně reguluje rychlost záběru pro optimální využití výkonu motoru. Společně s možností dálkového ovládání a frézovacím systémem Yellow Jacket je Vermeer synonymem inovace.

Smykové nakladače Vermeer

Velkou výhodou smykových nakladačů Vermeer je jejich kompaktní velikost, která dovolí provádět stavební a terénní úpravy i ve velmi stísněných prostorách. Smykové nakladače Vermeer umožňují snadnou a pohodlnou obsluhu pomocí joysticku. Pojezd i směr jsou kontrolovatelné jedinou ovládací pákou.
Smykové nakladače Vermeer jsou skvěle sestavené stroje s vlastnostmi, kterými převyšují své konkurenty. Vyznačují vysokým komfortem ovládání a obsluhy, ať již se jedná o nízkou hladinu hluku a  bezkonkurenčně nízkou spotřebu pohonných hmot.

Větší smykové nakladače jsou vhodné pro velké projekty, kde stroje musejí pracovat na rozsáhlém území, což vyžaduje i velkou nosnost jejich lopat, aby bylo možné co nejrychleji a co nejefektivněji naložit velké objemy materiálu. V odlišných případech je ale potřeba, aby byl přítomen menší stroj, který má lepší mobilitu a je možné využít jeho rychlost a ovládání pro snazší manipulaci na malém prostoru.

Vrtací stroje Vermeer

Firma Vermeer má v oblasti vývoje a výroby strojů pro bezvýkopové technologie a horizontální vrtání již dvacetileté zkušenosti. Po celá desetiletí směřuje vývoj firmy Vermeer v oblasti vrtacích strojů k maximálnímu výkonu, kompaktnímu designu strojů, k efektivitě a výkonné kroutivé síle k zvládnutí i nejnáročnějších vrtných podmínek.  Vermeer nabízí celou řadu vrtacích strojů Navigator různých velikostí a výkonu, které vynikají spolehlivostí a kvalitou a jsou vhodné i pro dlouhodobé a rozsáhlé vrtné projekty.

Drážkovače a rýhovače Vermeer

Ručně vedené drážkovače Vermeer jsou určeny k hloubení drážek a pro pokládání  inženýrských sítí, kabelů a telefonních linek i pro instalaci zavlažovacích či zavodňovacích zařízení.  Drážkovače Vermeer jsou velmi výkonné stroje nenáročné na údržbu a snadno ovladatelné. Některé typy ručně vedených drážkovačů Vermeer rovněž umožňují záměnu pneumatiky a pásů podle daných půdních podmínek.

Řízené rýhovače Vermeer jsou optimálním řešením při výkopech pro vedení plynu, vody a elektrických kabelů. Řízené rýhovače Vermeer umožňují pracovat z jakéhokoli počasí a v téměř jakýchkoli půdních podmínkách. Gumové pásy zajišťují  rýhovačům skvělou stabilitu na svazích a pohyblivost na měkkých nebo písčitých půdách. Řízené rýhovače Vermeer jsou konstruovány s pneumatikami nebo inovativním systémem gumových pásů, které zajišťují vyšší trakci, manévrovatelnost i větší stabilitu.

Přehled strojů

Přehled prodejců

Plzeňský kraj

Praha