TomiTruck dodává vozidla Toyota Hilux v komunálním provedení

TomiTruck dodává vozidla Toyota Hilux v komunálním provedení

Od podzimu roku 2014 působí na tuzemském trhu společnost TomiTruck se sídlem v Meziříčku v okrese Žďár nad Sázavou. Od svého vzniku se firma věnuje prodeji a servisu komunální techniky a její portfolio se ustálilo na nabídce produktů několika renomovaných značek, mezi které již neoddělitelně patří i užitková vozidla Toyota Hilux dostupná v několika různých provedeních.

Vozidlo Toyota Hilux s řadou variant

Multifunkční vozidlo Toyota Hilux s pohonem všech kol a motorem o výkonu 150 koní disponuje v základu uzávěrkou zadního diferenciálu (přední uzávěrka je možná na přání). Šestirychlostní základní převodovka je doplněna redukční. Celková hmotnost vozidla je zvýšena na 3,5 tuny s oficiální homologací, čemuž odpovídají i používané pneumatiky určené pro zvýšenou zátěž a systém pneumatického odpružení.

Uvedené základní vlastnosti dělají z modelu Hilux univerzální vozidlo a nosič pracovního nářadí využitelný i v náročnějších podmínkách a upravitelný před dodáním přesně podle požadavků budoucího uživatele. Uplatní se jako jednoramenný nosič kontejnerů, jednostranný sklápěč s kratší i delší korbou, popřípadě jako třístranný sklápěč (tyto varianty zhotovuje s pomocí některých nakoupených komponentů přímo firma TomiTruck).

Mezi využívané pracovní adaptéry patří sněhové radlice, sypače, solankové postřikovače a cisterny. Z tohoto stručného výčtu je patrné, že jde o celoročně využitelný stroj. Za zmínku určitě stojí i systém vypalování filtru pevných částic, který obsluha ocení především při pohybu po městě a zdolávání většinou kratších vzdáleností a častým popojížděním se studeným motorem.

Přestavby Toyoty Hilux na komunální provedení

„Přestavby provádíme v úzké spolupráci se společností HS AUTOMOBIL (oficiálním dealerem značky Toyota), která nám dodává podvozky určené k přestavbám. Toto multifunkční vozidlo s velice příznivou pořizovací cenou a ekonomickým provozem získává na oblibě a nachází uplatnění jak v soukromých firmách, tak ve strojových parcích měst a obcí a technických služeb. Zajímavá je i záruka, která je nově 5 let nebo 250 000 km,“ upozorňuje Tomáš Ingr, jednatel společnosti TomiTruck.
„Další velkou výhodou je, že servis vozidel Toyota Hilux je pochopitelně zajištěn na celém území republiky v síti Toyota,“ zdůrazňuje Tomáš Ingr.

TomiTruck s.r.o.

Zabýváme se přestavbou vozidel Toyota Hilux na universální nosiče nástaveb do 3,5 t pro komunální využití. Dále jsme výhradním dodavatelem profesionálních sekaček GRASSHOPPER a zimních nástaveb SnowEx pro Českou a Slovenskou republiku.

TomiTruck s.r.o.
Meziříčko 10, 588 27 Jamné
Telefon: 604 763 022, 731 286 824
E-mail: info@tomitruck.cz
www.tomitruck.cz