Profesionální sečení se stroji Benassi

Profesionální sečení se stroji Benassi

Italská společnost Meccanica Benassi s historií výroby od roku 1953 nabízí širokou škálu profesionálních sekaček pro extenzivní údržbu travních porostů vč. sečení svahů a jinak nepřístupných terénů.

Nabídka Benassi zahrnuje

  • Lištové sekačky
  • Rotační sekačky
  • Ručně vedené mulčovače
  • Traktorové mulčovače

Lištové sekačky BenassiLištové sekačky Benassi

Lištové žací stroje jsou v nabídce zastoupeny lištovou sekačkou MF 226, nabízející tři varianty motorů a tři typy žacích ústrojí s pracovním záběrem 112 cm nebo 117 cm.

Kromě mechanické převodovky je k dispozici také hydrostatická.

Rotační sekačky BenassiRotační sekačky Benassi

Meccanica Benassi má širokou škálu robustních a spolehlivých rotačních motorových sekaček. Na základě požadovaného typu sečení si můžete vybrat pracovní záběr od 55 cm až do 90 cm.

Kromě mechanické převodovky je k dispozici také hydrostatická varianta.

 

Ručně vedené mulčovače BenassiRučně vedené mulčovače Benassi

Ručně vedené mulčovače Meccanica Benassi jsou nejlepším řešením, pokud potřebujete posekat trávu na drsných a náročných plochách. Meccanica Benassi nabízí typ benzínového motoru a šířku od 50 cm do 90 cm. Díky hydrostatickému převodu nebo mechanickému s převodem v olejové lázni si můžete vždy zvolit správnou rychlost pro své pracovní podmínky. Stroje jsou vybaveny standardními koly, ale je zde možnost získat také dvojitá kola nebo gumové pásy; tímto způsobem je vždy zaručena přilnavost k jakémukoli typu půdy.

Traktorové mulčovače BenassiTraktorové mulčovače Benassi

Robustní svahové sekačky Bennasi Fox jsou určeny pro sekání nerovných, nepřístupných a neudržovaných ploch. Bez problémů mulčovač posekat trávu, křoviska a jiné nálety až do výšky 1500 mm. Mulčovací hlava je zavěšena přímo pod obsluhou a tím zajištťuje vyrovnané těžiště a perfektní přehled obsluhy na sekaný porost, mulčovací zařízení je na plovoucím systému. V nabídce jsou modely s pracovním záběrem od 85 cm do 110 cm.

Dovozce sekaček Benassi do ČR

Zahrada-Dílna-Stroje s.r.o.
Vochov 26, 330 23 Nýřany
Mobil: 721 648 725; E-mail: obchod@zahrada-dilna-stroje.cz
www.zahrada-dilna-stroje.cz