Terénní užitkové vozidlo John Deere Gator XUV 855 Diesel 4x4

 • Úvod
 • Terénní užitkové vozidlo John Deere Gator XUV 855 Diesel 4x4

Máte rádi výzvy? John Deere Gator XUV 855 také. Vyzkoušejte si ho v těžkém terénu za nepříznivých podmínek. Kde jiná vozidla bojují s prokluzem kol, opravdový pohon všech kol Gatoru XUV 855 zajistí maximální trakci.

Klíčové vlastnosti John Deere Gator XUV 855 Diesel 4x4

 • Opravdový pohon všech kol
  Přepněte mezi režimem s šetrnou trakcí pro dosažení perfektního trávníku a režimem se zamknutým zadním diferenciálem a opravdovým pohonem všech 4 kol pro dosažení maximální trakce v nejnáročnějším terénu. Stiskem tlačítka se zapne propracované elektronické blokování a zabrání, aby výkon nebyl přenášen na kolo, které ztratilo trakci.
 • Maximální rychlost až 52 km/h
  Kapalinou chlazený tříválcový dieselový motor s velkým kroutícím momentem má neomezenou rezervu výkonu, aby mohl být model XUV 855 nejvýkonnějším motorem ve své třídě.
 • Nezávislé zavěšení všech kol s dvěma příčnými rameny
  Jízda s nezávislým zavěšením všech kol určuje nový standard pohodlí, zajišťuje mimořádné jízdní vlastnosti v terénu a nejvyšší trakci i  v těch nejtěžších podmínkách. Toto zavěšení může být snadno nastavené podle hmotnosti nákladu a nový příčný stabilizátor na zadní nápravě snižuje klopení karoserie – i v extrémních podmínkách.
 • Plně uzavřená převodovka CVT
  Chcete vyšší rychlost a pohodlí v kombinaci s ještě nižší spotřebou? Převodovka CVT s dvěma rozsahy rychlostí nevyžaduje řazení a zajišťuje dokonalou efektivitu jak při pomalém odtahování tak při vysokých rychlostech.
 • Brzdový systém automobilového typu
  Zabrzděte díky masivním, hydraulicky ovládaným diskovým brzdám se dvěma písty (průměr kotouče 20,96cm). Systém vždy reaguje neskutečně citlivě.
 • Možnosti sedadel
  Model XUV 855D může být vybaven různými druhy sedadel, například standardními skořepinovými sedadly s vysokou opěrkou, sedadlovou lavicí nebo dokonce sportovními sedadly pro dosažení většího pohodlí. 
 • Prostorná korba
  Naše nová korba Deluxe má objem 460 litrů (není započítáno možné rozšíření), nabízí 20 integrovaných ok pro uchycení nákladu, vyklápění korby může být manuální nebo automatické (volitelně).
  Korba má dno z ocelového plechu, které chrání elastomerová vrstva a polypropylenové bočnice, obsahující 15% skelných vláken, což eliminuje rezivění, nebezpečí promáčknutí a snižuje hlučnosti.
  • Zvýšení kapacity korby
   Čtyři přídavné bočnice zvýší stěny korby na 610 mm a téměř zdvojnásobí objem na 920 litrů.
  • Rovná ložná procha
   Bočnice korby lze rychle a jednoduše odmontovat a můžete tak využít plochou korbu pro  přepravu rozměrných nákladů.
  • Zadní čelo
   Jednoduše otevíratelné zadní výklopné dveře korby lze při nakládání a vykládání otevřít o 90 nebo o plných 150 stupňů. Klika dveří se ovládá lehce jednou rukou.
 • Možnosti pneumatik
  Pro dosažení větší všestrannosti a větší trakce v jakémkoliv typu terénu, můžete svůj Gator XUV 855D vybavit různými pneumatiky. Jsou to  například univerzální pneumatiky AT pro použití na cestách i v terénu; pneumatiky Ancla do extrémního terénu, které mají výrazný vzorek pro dosažení mimořádné trakce při jízdě v blátě; nebo pneumatiky Maxxis do extrémního terénu na 14” litinových ráfcích, které jsou šestivrstvé a jsou tak odolné proti propíchnutí a dosahují  maximální životnosti. 
 • Přístřešek DeLuxe a volitelná kabina
  Přístřešek Deluxe je součástí standardní výbavy a je certifikován dle SAE, aby zajistil ochranu posádky při převrácení vozidla. V přístřešku je plno místa pro hlavu a lokty obsluhy i pasažéra.  Pro dosažení maximální bezpečnosti je součástí také tříbodový bezpečnostní pás (standardně u Gatorů HPX a XUV). Přístřešek může být jednoduše přestavěn na plnohodnotnou kabinu, u které je možno volit další příslušenství jako například stěrače, topení, výstražné majáky, skleněné nebo vinylové dveře atd. 
 • Větší všestrannost
  Pro toto vozidlo Gator je k dispozici široká nabídka přídavných zařízení a příslušenství, která umožní jeho všestrannější využití.
Motor čtyřdobý vznětový tříválec OHV
Zdvihový objem 854 ccm
Výkon motoru 16,1 / 21,9 kW/k.
Jmenovité otáčky 3400 ot./min.
Palivová nádrž 20 l
Převodovka 2-rychlostní CVT (variátor)
Rychlost 0-52 (0-40 s homologační sadou) km/h
Pneumatiky přední 26x9.00-12 4PR (Ancla XT) nebo 25x9.00-12 4PR (AT) nebo 27x9.00-14 6PR (Maxxis XT)
Pneumatiky zadní 26x11.00-12 4PR (Ancla XT) nebo 25x11.00-12 4PR (AT) nebo 27x11.00-14 6PR (Maxxis XT)
Rozměry korby (dxšxh) 1143x1320x305 mm
Objem korby 0,46 m3
Max. zatížení korby 454 kg
Max. tažná síla 680 kg
Max. užitečné zatížení 635 kg
Hmotnost 877 kg