Užitkový elektromobil Evum aCar

Užitkový elektromobil Evum aCar

EVUM aCar je plně elektrický užitkový vůz uzpůsobený pro použití s širokou škálou nástaveb a pracovních adaptérů. Je tedy perfektním řešením pro komunální sektor – své uplatnění najde při nejrůznějších pracovních činnostech, ať už se jedná o letní či zimní údržbu. Využít ho lze v agregaci s 3-stranně sklopnou korbou, sypačem, sněhovou radlicí, cisternou, nosičem kontejnerů i hydraulickou plošinou.

Proč EVUM?

 • Využijte aktuálně 3 zvýhodnění na pořízení elektromobilu
  EVUM Dotace „Záruka Elektromobilita“ + Zaručovaný úvěr + Zvýhodněná cena Edice ČISTÁ PRÁCE = užitkový elektromobil už za 759 000 Kč. Využijte dotační program pro firmy a podnikatele.
 • Multifunkční nákladní elektromobil
  Užitkový vůz je uzpůsoben pro použití se širokou škálou nástaveb a pracovních adaptérů, pro nejrůznější komunální práce během letní i zimní údržby. Využít ho lze v agregaci s 3stranným sklápěčem, sypačem, sněhovou radlicí, cisternou i nosičem kontejnerů.
 • NOVINKA - když potřebujete více prostoru
  Nově v nabídce najdete vůz s prodlouženým rozvorem a pevnou i 3stranně sklopnou korbou XL, která Vám poskytne nákladní prostor o délce 2,7 m.
 • Pohon 4x4
  Pohon všech kol zajišťuje bezpečný pohyb vozu EVUM aCar v terénu a jeho spolehlivost za každého počasí. Odolný a odpružený podvozek je konstruován pro rychlost až 70 km/h i na vozovkách horší kvality.
 • Šetrnost k životnímu prostředí
  Plně elektrický pohon vozu nabízí tichý provoz bez emisí. To dělá z této multikáry ideálního pomocníka k údržbě měst a obcí, areálů nemocnic, zoologických zahrad a dalších institucí, ale i pro práci v zemědělství.
 • Komfortní kabina
  Prostorná kabina a odpružená sedadla zajišťují pohodlí obsluhy po celý pracovní den i při provozu v lehčích terénech. V zimě komfort zajišťuje vyhřívané čelní sklo a nezávislé topení na bio-ethanol.
 • Úspora provozních nákladů
  Oproti komunálním vozům se spalovacím motorem je provoz elektromobilu EVUM i jeho údržba velmi jednoduchá. Není potřeba v pravidelných intervalech měnit provozní kapaliny a filtry, náklady jsou tak v porovnání s tradičně využívanými multicarami minimální.
 • Kompaktní rozměry pro komunální sektor
  Nákladní automobil nabízí obdobné rozměry jako Multicar, perfektně se tak hodí k údržbě úzkých uliček měst a obcí, k pohybu po chodnících a pohodlnému manévrování v provozu. Korba o rozměru 1,6 x 1,8 m zajišťuje dostatek nákladního prostoru a nosnost 1 t.

Technické parametry EVUM aCar

 • Typ baterie Lithium-Iontová
 • Pohon 4x4
 • Maximální rychlost 70 km/h
 • Dojezd na jedno nabití 100 / 150 / 200 km (dle typu baterie a jízdních podmínek)
 • Nosnost 1000-1200 kg
 • Rozměry (dxšxv) 4075x1670x1980 mm
 • Hmotnost 2600 kg

Záruka elektromobilita - dotace pro firmy

Na pořízení vozu mohou podnikatelé využít dotační program „Záruka Elektromobilita“. Podpora je poskytována formou úvěru v kombinaci s finančním příspěvkem - pro kategorii N1 se jedná o příspěvek až 250 000 Kč/vůz + 100 000 Kč dob. stanice.

Operativní leasing pro města a obce - pronajměte si vůz již za 26 000 Kč měsíčně

Využijte operativní leasing jako opravdu reálný zkušební provoz přímo ve Vašich podmínkách. Po ukončení operativního leasingu vůz jednoduše vrátíte, odkoupíte za zůstatkovou hodnotu nebo pořídíte nový. Kontaktujte nás pro více informací!

Vyzkoušejte si EVUM ve Vašem provozu!

Chcete se přesvědčit, jak EVUM zvládne práci přímo ve Vašich podmínkách? Ozvěte se našim obchodním zástupcům nebo nám napište na e-mail info@alfaprofi.cz a domluvte si předvedení nebo zapůjčení vozu přímo u Vás!

ALFA PROFI s.r.o. - dovozce EVUM aCar do ČR

Průmyslový areál ŠLP, 644 00 Brno-Útěchov
Kontaktní osoba: Ondřej Šoukal
Telefon: 735 176 035, E-mail: info@alfaprofi.cz
www.alfaprofi.cz