Scag

Kvalita strojů Scag

Kvalita je na 1. místě. SCAG = Robustně dimenzovaná konstrukce stroje, výběr kvalitních materiálů a komponentů, vynikající kvalita zpracování a vlastní produkce v moderním závodě Mayville ve státě Wisconsin (USA). Tento moderní závod opouští každoročně 20000 ks profesionánlních strojů SCAG, což v praxi znamená nejlepší zkušenosti.

Scag - technologie

Rám

Dvojitý čtyřhranný rám s velkou tuhostí je u strojů SCAG standardem v komunální oblasti.

Koncepce pohonu - hydraulika

SCAG používá již řadu let osvědčenou koncepci pohonu - dvojitou hydrauliku. Pojezdové hnací kolo na každé straně využívá samostatně axiální čerpadlo a hydromotor, které jsou odděleně řízeny z místa obsluhy.

Motory

Při výběru motorů spolupracuje SCAG s významnými výrobci a to: Kawasaki, Kohler, BRiggs&Stratton / Daihatsu. V komunálním nasazení se neobejdete bez cyklónového vzduchového HD filtru, dostatečně velké nádrže a nízké spotřeby. 

Žací ústrojí

Všechny 3-nožové žací ústrojí Velocity Plus jsou vyrobeny ze silnostěnné oceli, nožové hřídele v trojtém uložení. Pohon prostřednictvím samoupínacích bezúdržbových klínových řemenů nebo kardanovou kloubovou hřídelí. Maximální výkon žacího ústrojí = výkon šitý na míru každého profesionála. SCAG nabízí několik žacích koncepcí: stranový výhoz, mulčování "Hurricane", sběr a extenzivní mulčování. SCAG se tak stal průkopníkem strojů s "0" poloměrem otáčení ve spojení jak s intenzivní tak extenzivní údržbou.

Vlastnosti strojů Scag

Bezpečnost

Při vývoji byl kladen velký důraz na bezpečnost. Proto jsou stroje SCAG opatřeny jednoduchým a chytře promyšleným bezpečnostním systémem. Nízké těžiště stroje, pohodlné komfortní sedadlo a velmi příjemný systém nastavitelného řízení zajišťují stroji SCAG vynikající svahovou dostupnost s maximální bezpečností.

Obratnost a rychlost

Všechny stroje SCAG se vyznačují extrémní obratností, jednoduchou a přitom přesnou manévrovatelností. Oproti klasickým travním traktorům jsou sekačky s "0" poloměrem zatáčení až třikrát rychlejší při stejném záběru žacího ústrojí.

Spolehlivost

Spolehlivost samozřejmě závisí na údržbě a pravidelných prohlídkách, a na to SCAG myslel. Digitální počítadlo motohodin, marbanová ocel žacích nožů s 50% vyšší životností a snadnou výměnou, výměny olejů a čištění filtrů (cyklónové Heavy-duty před filtry), tak jako přístup k jednotlivým komponentům.

Scag nabízí řešení

Zda záběr sečení 81 cm nebo 183 cm, intenzivní žací ústrojí nebo extenzivní s bezpečnostní patentovanou technologií mulčování HUMUS safety a ESM Verti-2-Fail, zda motor o výkonu 15k. nebo 35 k., model SWZ nebo Sabre Tooth Tiger, SCAG Vám vždy poskytne ideální řešení.

Přehled strojů

Přehled prodejců

Jihomoravský kraj

Liberecký kraj

Moravskoslezský kraj

Středočeský kraj