Ruční sekačka John Deere RUN 46

 • Úvod
 • Ruční sekačka John Deere RUN 46

Benzínová rotační sekačka John Deere RUN 46 s ocelovou žací jednotkou, snadnou výškou nastavení, systémem ReadyStart® pro snadné startování a jednorychlostním pojezdem. Šířka pracovního záběru 46 cm.

Sekačky RUN pro vaši zahradu

Manipulace s novými modely John Deere RUN je tak snadná, že budete se svou zahradou hotovi během chvilky. Pokud vyžadujete spolehlivost a dokonalý řez při každém sekání, už dále nehledejte.

Připraveny k jízdě

Většina modelů řady Run používá osvědčené a spolehlivé čtyřtaktní zážehové motory ReadyStart. Motor díky automatickému sytiči, který funguje stejně jako sytič v autě, okamžitě nastartuje i za chladného rána.

Vlastnosti John Deere RUN 46

 • Jednorychlostní
  Systém pohonu s jednou rychlostí znamená snadnější používání travní sekačky a žádnou námahu při ručním tlačení.
 • ReadyStart®
  Systém motoru ReadyStart® umožňuje snadné startování trhacím lankem díky automatickému sytiči! Žádné předběžné plnění, žádný sytič, žádný problém!
 • Madlo
  Příjemné pryží potažené madlo zajišťuje, aby si obsluha zahradní aktivity skutečně užila. Samozřejmě lze výšku madla upravit pro různé pracovníky obsluhy.
 • Textilní vak
  S velkým textilním vakem je umožněn maximální proud vzduchu a proto je poskytnuta impozantní schopnost sběru. Také je umožněno snadnější skladování a méně příležitostí poškození než u běžného plastového boxu.
 • Jednoduché nastavení výšky sečení
  Výška sečení se rychle nastaví centrální pákou výšky sečení, aby vyhovovala různým potřebám.
 • Schopnost mulčování
  Svůj stroj snadno přeměníte ze směru na mulčování přidáním volitelné mulčovací sady. Mulčování vám umožní sekat a zpracovávat trávu bez potřeby sběru. Toho se dosáhne posekáním a opětným přesekáním odřezků před jejich vyfoukáním zpět na trávník.
Výkon motoru 2,3 kW
Jmenovité otáčky 2900 ot./min.
Pojezd jednorychlostní
Pojezdová rychlost 3,6 km/h
Šíře pracovního záběru 46 cm
Doporučovaná plocha sečení až 1200 m2