Kompaktní traktor John Deere 3520

 • Úvod
 • Kompaktní traktor John Deere 3520

S kompaktním traktorem John Deere 3520 si užijete pohodlnou jízdu ve všech podmínkách. Kapalinou chlazený vznětový motor a elektronické systémy LoadMatch, MotionMatch a SpeedMatch maximalizují výkon při jakékoliv práci. Tento model lze vybavit žacím ústrojím AutoConnect či čelním nakladačem Quick-Park.

Klíčové vlastnosti John Deere 3520

 • Velký prostor pro obsluhu a bezpečnostní prvky
  Široká plošina pro obsluhu umožní snadný nástup. Nastavitelný volant, nastavitelné sedadlo a prakticky umístěné ovladače zajišťují mimořádné pohodlí řidiče. Model 3520 je také pro zvýšení bezpečnosti obsluhy vybaven standardním ochranným rámem ROPS a pro snadné parkování v garáži je ho možno  během několika vteřin sklopit.
 • Dieselový motor s turbodmychadlem
  Model 3520 má kapalinou chlazený tříválcový dieselový motor Yanmar o výkonu 36,2 koní s přímým vstřikováním paliva pro lepší startování v chladném počasí. Pro zvýšení výkonu a zlepšení provozních vlastností má tento traktor turbodmychadlo.  
 • Volitelná kabina ComfortGard
  Je možné, že Vás čeká dlouhý, horký, prašný den. Nebo může pršet či mrznout. Ani jedno Vám nebude vadit, pokud budete sedět v kabině John Deere ComfortGard. Kabina je dokonale utěsněná, takže prach a ani alergenní částice neproniknou dovnitř. Šest nastavitelných ventilátorů a standardní klimatizace zajistí v každém ročním období tu správnou teplotu. Vyříznuté dveře umožní panoramatický výhled všemi směry a volitelné vzduchem odpružené sedadlo prvotřídně tlumí nárazy. Díky pouhým 81dB(A) (dle 77/311/EEC) si budete užívat práci v mimořádně klidném prostředí.  
 • Užitečné elektronické funkce převodovky
  Pro jednoduché zvládání všech činností nabízí model 3520 následující “elektronické funkce”:
  • LoadMatch (standardní výbava): jestliže sečete velký objem trávy nebo sečete trávu hustou, tato funkce automaticky upraví rychlost převodovky zátěži traktoru, což zajistí maximální výkon bez přetěžování motoru
  • Spínač MotionMatch (volitelně): nastavení dojezdu (brzdění) převodovky podle vykonávané práce
  • SpeedMatch (volitelně): umožňuje jet maximální rychlostí plným sešlápnutím pedálu
  • Standardní tempomat (volitelně): tempomat automobilového typu
 • Systém sledování výkonu
  Elektronický diagnostický systém pomáhá rozpoznat problémy a okamžitě Vám zprostředkuje informaci o stavu životních funkcí traktoru.
 • Hydraulika
  Dvě hydraulická čerpadla zajišťují konstantní tok oleje pro řízení a samostatný přísun oleje pro pohon nářadí (52,5l/min celkový průtok/172kPA). Třetí hydraulický okruh pro zadní část traktoru je u tohoto modelu standardním vybavením.  
 • Standardní uzávěrka diferenciálu a pohon všech kol
  Uzávěrka diferenciálu a pohon všech 4 kol Vám zajistí tu největší trakci při práci s nakladačem a s rotačním žacím strojem i na nezpevněném terénu. Robustní a odolná přední a zadní náprava Vám umožní zvládnout spolehlivě i ty nejnáročnější úkoly.
 • Hydrostatická převodovka eHydro
  Exkluzivní elektronická hydrostatická převodovka se třemi rozsahy jednoduše ovládaná pedály Twin Touch Vám umožní perfektně sladit rychlost traktoru s vykonávanou činností.
 • Volitelně žací ústrojí s automatickým připojením AutoConnect
  Traktor 3520 je standardně vybaven středovým vývodovým hřídelem a tak můžete snadno připojit jedno z našich žacích ústrojí s automatickým připojením AutoConnect, které Vám usnadní sečení v náročných podmínkách. Tato žací ústrojí vyrobená z oceli 7 Iron jsou k dostání ve velikostech 152 a 183 cm a jejich připojení a odpojení nezabere ani minutu. Stačí jen traktorem přejet přes žací ústrojí, počkat až uslyšíte dvě kliknutí při automatickém připojení žacího ústrojí a vývodového hřídele a můžete vyrazit.  
 • Volitelně čelní nakladač se systémem QuickPark
  Pro rychlé připojení příslušenství můžete využít čelní nakladač 300CX Quik-Park. Jednoduše pouze najedete traktorem mezi ramena nakladače a připojíte hydrauliku. Nakladač se automaticky spojí s traktorem. Bez šroubů a bez námahy. 
 • Široká nabídka příslušenství
  Pro větší  všestrannost je k dispozici celá řada příslušenství, jako například různé typy pneumatik, doplňkové hydraulické okruhy, přední blatníky, čelní závěs s vývodovým hřídelem, závaží do kol atd. Kompletní nabídku najdete v našem letáku. 
Motor Yanmar diesel s turbodmychadlem
Počet válců 3
Zdvihový objem 1500 ccm
Výkon motoru 26,6 / 36,2 kW/k.
Jmenovité otáčky 2600 ot./min.
Palivová nádrž 51 (bez kabiny) / 45 (s kabinou) l
Převodovka hydrostatická eHydro, pedály Twin Touch
Pohon pohon všech 4 kol
Rychlost max. 33 km/h
Brzdy mokré diskové
Vývodový hřídel standardně zadní a středový, volitelně čelní
Pracovní tlak 172 bar
Pracovní hydraulika 52,5 l/min.
Rozvor 1727 mm
Rozměry (dxšxv) 3320 x 1323-1728 x 2332-2370(ROPS)/2257-2278(kabina) mm
Hmotnost 1400 / 1700 (s kabinou) kg