Dieci

Navrhujeme a vyrábíme zemědělské a stavební stroje od roku 1962 a dnes jsme považováni za jednoho z předních světových hráčů.

Hrdí Italové, s hlavním sídlem v Emilia Romagna, více než 135 000 metrů čtverečních a 400 zaměstnanců, k tomu 3 evropské pobočky v Německu, Velké Británii a Francii. Celosvětová síť s více než 400 prodejci. Dieci působí ve více než 70 zemích.

Výzkum a vývoj inovativních technologií, školení a péče o zákazníka jsou neustále středem naší činnosti: výsledek tohoto trvalého pouta je realizován v nabídce, která zahrnuje 159 vyráběných modelů zemědělských, stavebních, průmyslových a speciálních vozidel.

V posledních letech jsme inovovali 80% sortimentu, abychom našim zákazníkům nabídli stále pokročilejší, výkonnější, spolehlivější a bezpečnější řešení. Dnes představujeme novou řadu zemědělských produktů, 5 modelových řad s významnými vylepšeními v oblasti pohodlí a designu, abychom přinesli užitek tomu nejdůležitějšímu: člověku.

Servis

Dieci Service je naše technická podpora přítomná po celém světě prostřednictvím rozsáhlé sítě prodejců a autorizovaných servisních středisek. Našim zákazníkům pomáhají přímo specializovaní technici a každá žádost je uspokojena ve velmi krátkém čase: díky automatizovaným skladům, dokáže služba Dieci Service během několika hodin zajistit pomoc a náhradní díly po celém světě.

Přehled strojů

Přehled prodejců

Ústecký kraj

kraj Vysočina