MANATECH CZ s.r.o., Jiřice

MANATECH CZ s.r.o.

AdresaJiřice 247, 396 01 Jiřice

Telefon565 534 076

Mobil777 784 267

KontaktOndřej Lesina

E-maillesinaondrej@manatech.cz

Webwww.manatech.cz

Prodejce značek

Dieci

Dieci

Hakki Pilke

Hakki Pilke

McHale

McHale

Multihog

Multihog

Quicke

Quicke

Trejon

Trejon

Společnost MANATECH CZ s.r.o. vznikla v roce 2002. Původně se firma zaměřovala na prodej strojů do zemědělství. Postupně ale rozšířila svůj prodejní sortiment podle požadavků svých zákazníků i o stroje do lesa, komunální a také stavební techniku. V současnosti je firma výhradním dovozcem strojů od více než patnácti předních světových výrobců a má organizovanou prodejní síť v Čechách, na Moravě a na Slovensku.

Cílem společnosti je nabídnout co nejlepší stroje za přijatelných cenových podmínek. Prostě stroje pro opravdovou práci. Samozřejmostí a nedílnou součástí prodeje je kvalitní záruční a pozáruční servis na všechny typy nabízených strojů, včetně rychlých dodávek náhradních dílů.

V roce 2013 získala společnost Manatech CZ s.r.o. CERTIFIKÁT řízení kvality podle mezinárodního standardu ISO 9001:2008. Certifikace kvality se týká celé společnosti, zahrnuje oblast prodej a servis zemědělských, lesnických, stavebních a komunálních strojů. Audit provedla certifikační společnost DEKRA Certification Sp. z o.o.