Branson

Jihokorejské traktory Branson jsou novinkou roku 2015 v sortimentu společnosti Bonas. Jedná se o kvalitní výrobky, které však překvapí i velmi příznivou cenou. Pro zákazníky, kteří z cenových důvodů dosud nakupovali letité ojeté traktory dovážené z Asie se tyto výrobky mohou stát vítanou alternativou. Za příznivých cenových podmínek získají nový traktor s plnou zárukou a s možností přihlášení k provozu na veřejných komunikacích a na přání i s plnohodnotnou kabinou. Již nejmenší modely jsou v základu vybaveny vnějším okruhem hydrauliky, zadním a mezinápravovým vývodovým hřídelem a doplnit lze i čelní hydraulický závěs, čelní vývodový hřídel a další okruhy hydrauliky vpředu i vzadu. Tyto mimořádně robustní ale zároveň obratné traktory lze celoročně využít spolu s širokým sortimentem nářadí.

Kompletní informace o produktech Branson získáte na českých stránkách www.bransontractors.cz.

Výrobce traktorů Branson

Koncern Dongkuk Steel je druhým největším jihokorejským ocelářským podnikem (po Hyundai Steel). Výrobcem traktorů Branson je koncernová společnost Kukje Machinery s vlastním vývojovým centrem a samostatnou výrobou motorů. Vyrábí moderní vznětové motory ve spolupráci se společností Cummins. Výrobně dále kooperuje Kukje Machinery se světovými značkami jako John Deere a Yanmar…

Traktory Branson se již výrazně prosadily v USA a Kanadě, kde byly otevřeny dvě montážní linky pro distribuci traktorů na tyto trhy. Díky skvělému poměru cena-výkon a mimořádné všestrannosti si Branons také v Evropě získává stále větší oblibu. Pokud si někdo stále ještě myslí, že výroba na dálném východě je spojena s nízkou kvalitou, bude velmi příjemně překvapen, protože jediné, co prozrazuje místo původu těchto skvělých výrobků, je příznivá cena.

Přehled strojů

Přehled prodejců

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Moravskoslezský kraj