ALFA PROFI s.r.o., Brno - Útěchov

ALFA PROFI s.r.o.

AdresaPrůmyslový areál Útěchov (areál ŠLP Křtiny), 644 00 Brno - Útěchov

Telefon735 176 035

KontaktOndřej Šoukal

E-mailinfo@alfaprofi.cz

Webwww.alfaprofi.cz

Prodejce značek

Bokimobil

Bokimobil

Branson

Branson

Evum Motors

Evum Motors

Frontoni

Frontoni

Green Climber

Green Climber

Moris

Moris

Stella

Stella

Yanmar

Yanmar

Navrhujeme, dodáváme a následně se staráme o technická řešení pro subjekty a organizace pečující o prostředí, které nás obklopuje.

Prostřednictvím námi dodávaných strojů se činnosti údržby krajiny a veřejných ploch stávají efektivnějšími, což se odráží ve zvyšování kvality životního prostředí kolem nás.

Našimi hlavními zákazníky jsou obce, technické služby obcí a měst a soukromé firmy poskytující technické služby. Známe dobře jejich potřeby a proto naši nabídku stavíme na těchto pilířích:

  • Komplexnost sortimentu pro segment profesionálních uživatelů.
  • Cenová hladina, při které jsou naše stroje opravdu dostupné.
  • Poprodejní služby a servis.
  • Dodáním techniky pro nás nic nekončí. Naopak začíná pro nás partnerství, kterého si vážíme a věříme v jeho dlouhé trvání.

Jsme dovozci a zástupci výrobce pro území České republiky a Slovenské republiky městských komunálních vozidel BOKIMOBIL, hřbitovní techniky BOKI, terénních pásových nosičů GREEN CLIMBER, příkopových sekaček FRONTONI a MORIS, podkopových strojů MORIS, štěpkovačů GLD.

Jsme autorizovaným prodejním a servisním místem pro traktory BRANSON, YANMAR, SAME a LAMBORGHINI, sekačky MATRA a GRASSHOPPER, navijáky UNIFOREST, sypače RAUCH a SNOWEX, závěsovou techniku ROTOMEC a další.