B AGRO Březová s.r.o., Březová

B AGRO Březová s.r.o.

AdresaBřezová 130, 747 44 Březová

Telefon556 307 292

Mobil603 548 074

KontaktPetr Bria

E-mailinfo@b-agro.cz

Webwww.b-agro.cz

Prodejce značek

Branson

Branson

Frontoni

Frontoni

Laski

Laski

Moris

Moris

Rybář tech

Rybář tech

Sipma

Sipma

Trafalgar

Trafalgar

Uniforest

Uniforest

Firma s 20letou tradicí 1997 - 2017

Firma B agro, která byla založena 1.10. 1997, změnila v březnu 2005, svůj název na B AGRO Březová s.r.o. Naše společnost začala svou činnost v roce 1997 prodejem zemědělské techniky. Od roku 2000, kdy byla zahájena výroba mořiček osiv, bylo prodáno přes 380 kusů a to nejen v naší republice, ale i v zahraničí. V lednu 2001 byla zřízena kontrolní testovací stanice č. 506. Ve druhé polovině roku 2001 jsme začali vyrábět přepravníky PKS 14, které jsou určeny pro rozvoz krmných směsí.

Dalším výrobkem naší firmy, o který je velký zájem, je hydraulické Agro rameno AR 700, které je určeno za traktor do tříbodového závěsu, k použití především v zemědělství a lesnictví. Agro rameno, je schváleno Státní zkušebnou ČR. Od roku 2003 bylo dodáno našim zákazníkům přes 350 kusů.

Mořičky osiv MM, přepravníky krmných směsí PKS 14, Agro ramena AR 700 a radlice jsou výrobky naší firmy.

V roce 2007 jsme se stali výhradním dovozcem slovinského výrobce UNIFOREST (lanové navijáky a další lesní technika). V roce 2010 jsme se stali prodejci traktorů BRANSON. Kromě tohoto sortimentu máme v nabídce další zemědělskou, lesnickou, dopravní a komunální techniku a zahradní stroje.

Ze zemědělské techniky nabízíme přepravníky krmných směsí KV, šnekové dopravníky, fekální vozy, přepravníky balíků, samonakládací vozy, svinovací lisy s pevnou komorou, rozmetadla průmyslových hnojiv, ovíječky balíků, přepravníky balíků a rozdružovače balíků. Ke zpracování obilovin vám nabídneme provětrávací jehly, mačkače, pneumatické dopravníky, kombinované čističky a další. Dále také elektronické přístroje jako jsou například vlhkoměry obilovin a dřeva, teploměry, tyčové vzorkovače, odpuzovače hlodavců, váhy a vážní systémy, hektaroměry, rychloměry a mnoho dalších.

Z lesnické techniky máme v nabídce lanové navijáky, vysokopevnostní řetězy, vyvážecí vozy, hydraulické ruky, rotátory, vyvážecí soupravy, kleště na kulatinu, lesnické drapáky a upravovací radlice, štípací automat, štěpkovače, štípače a další techniku.

Pro práci v zemědělství i lesnictví nabízíme čelní nakladače, transportní techniku, podvozky, traktorové přívěsy a návěsy, malotraktory, traktory, čelní traktorové betonové závaží, pracovní nářadí a další.

Dále máme v nabídce zahradní, profesionální a komunální stroje a techniku.

Ostatní námi nabízené zboží najdete v našem internetovém obchodě na www.zdekup.cz.