B AGRO Březová s.r.o., Březová

B AGRO Březová s.r.o.

AdresaBřezová 130, 747 44 Březová

Telefon556 307 292

Mobil603 548 074

KontaktPetr Bria

E-mailinfo@b-agro.cz

Webwww.b-agro.cz

Prodejce značek

Branson

Branson

Frontoni

Frontoni

Laski

Laski

Moris

Moris

Rybář tech

Rybář tech

Sipma

Sipma

Trafalgar

Trafalgar

Uniforest

Uniforest

Firma s tradicí od roku 1997

Firma B AGRO, která byla založena 1. 10. 1997, svůj název změnila v březnu 2005 na B AGRO Březová s.r.o. Naše společnost začala svou činnost v roce 1997 prodejem zemědělské techniky. Od roku 2000, kdy byla zahájena výroba mořiček osiv, bylo prodáno přes 450 kusů a to nejen v naší republice, ale i v zahraničí. V lednu 2001 byla zřízena kontrolní testovací stanice č. 506.

Mořičky osiv MM, podsekávače ohradníků, vyorávače sazenic do lesních školek a radlice jsou výrobky naší firmy.

V roce 2007 jsme se stali výhradním dovozcem slovinského výrobce UNIFOREST (lanové navijáky a další lesní technika). V roce 2010 jsme se stali prodejci traktorů TYM (BRANSON). Kromě tohoto sortimentu máme v nabídce další zemědělskou, lesnickou, dopravní a komunální techniku a zahradní stroje.

Ze zemědělské techniky nabízíme mulčovače INO, šnekové dopravníky, fekální vozy, přepravníky balíků, samonakládací vozy, svinovací lisy s pevnou komorou, rozmetadla průmyslových hnojiv, ovíječky balíků, přepravníky balíků a rozdružovače balíků KIDD. Ke zpracování obilovin nabízíme provětrávací jehly, mačkače, pneumatické dopravníky, kombinované čističky a další. Dále také elektronické přístroje jako jsou například vlhkoměry obilovin, teploměry, tyčové vzorkovače, odpuzovače hlodavců, váhy a vážní systémy, hektaroměry, rychloměry. Nádrže na naftu a mnoho dalších.

Z lesnické techniky máme v nabídce lanové navijáky UNIFOREST, vysokopevnostní řetězy, vyvážecí vozy, hydraulické ruky, rotátory, vyvážecí soupravy, kleště na kulatinu, lesnické drapáky a upravovací radlice, štípací automaty, štěpkovače, štípače a další techniku.

Pro práci v zemědělství i lesnictví nabízíme čelní nakladače, transportní techniku, podvozky, traktorové přívěsy a návěsy, malotraktory, traktory, čelní traktorové betonové závaží, pracovní nářadí a další.

Dále máme v nabídce zahradní, profesionální a komunální stroje a techniku.

Ostatní námi nabízené zboží najdete v našem internetovém obchodě na www.agrosklad.cz.