Malotraktor Branson 2505h

  • Úvod
  • Malotraktor Branson 2505h

Nový malotraktor Branson 2505h představuje optimální volbu pro každého, kdo hledá silný kompaktní stroj pro každodenní využití. Motor Yanmar o výkonu 25k nabízí dostatek výkonu pro všechny myslitelné práce, dvojstupňová hydrostatická převodovka s automatickou regulací otáček motoru je skvělým pomocníkem. Pro myximální pohodlí obsluhy je samozřejmě vybavena i funkcí tempomatu.

Motor je umístěn pod moderní kapotou s širokým otevíracím úhlem. Zadní a mezinápravový vývodový hřídel je zapínán pod zatížením, kdykoliv během jízdy, zadní tříbodové závěsy kategorie 1 zaručují dostatečnou nosnost pro všechny vhodné nesené stroje.

Samozřejmostí je vypínatelný pohon 4x4 a uzávěrka diferenciálu zadní nápravy. Možnosti traktorů rozšiřuje bohatá nabídka továrního příslušenství, jako např. čelní závěs a čelní nakladač.

Hydrostatická převodovka

2-stupňová hydrostatická převodovka je standardně vybavena tempomatem a systémem ADS - Automotive Drive System, automaticky regulujícím motáčky motoru v závislosti na sešlápnutí pojezdových pedálů. Malotraktory Branson 2505h dosahují maximální rychlosti až 18 km/h.

Přední a zadní náprava, pohon 4x4

Odpojitelný pohon 4x4 a uzávěrka diferenciálu zadní nápravy usnadňují práci v obtížných podmínkách. Přední náprava je vybavena uzavřenými koncovými převody v olejové lázni s kuželovým soukolím, díky kterým traktory disponují vysokou obratností i světlou výškou.

Komfortní pracoviště obsluhy

Snadno čitelné ukazatele na přístrojovém panelu zobrazují nejdůležitější údaje - otáčky, teplotu chladící kapaliny a stav palivové nádrže. Dále se zde nacházejí výstražné kontrolky žhavení, tlaku oleje, světel a směrovek. Vedle volantu jsou na jedné straně umístěné ovladače světel a výstražného osvětlení, na druhé straně spínač vývodového hřídele a páka ručního plynu.

Veškeré ovládací prvky jsou ergonomicky rozmístěny ve snadném dosahu řidiče. Komfortní nastavitelné sedadlo a rovná podlaha zajišťují vysoké pohodlí.

Zadní tříbodový závěs, hydraulika

Zadní tříbodový závěs s mechanickou polohovou regulací disponuje zvedací silou 6 kN. Otáčky zadního vývodového hřídele 540 ot/min a mezinápravového vývodového hřídele 2000 ot/min dovolují pracovat s širokou řadou příslušenství.

Motor Yanmar 3TNV76-UD
Typ motoru kapalinou chlazený, vznětový
Výkon motoru 18 / 25 kW/k.
Počet válců 3
Zdvihový objem 1116 ccm
Palivová nádrž 22 l
Řízení s posilovačem
Pohon 2x4 / 4x4
Převodovka hydrostatická - 2 stupně
Max. pojezdová rychlost 18 km/h
Zadní 3-bodový závěs Kat. I
Max. zvedací síla 6 kN
Pracovní hydraulika 15,5 l/min.
Zadní vývodová hřídel 1000 ot./min.
Pneumatiky přední 6 - 12
Pneumatiky zadní 9.5 - 16
Rozvor 1460 mm
Světlá výška 270 mm
Rozměry (dxšxv) 2649x1190-1280x2320 mm
Pohotovostní hmotnost 768 kg