Dulevo International

Historie Dulevo

Myšlenka značky Dulevo je datována roku 1976 díky iniciativě odborné skupiny techniků, kteří společně navrhovali a stavěli první prototyp legendárního zametacího stroje "120". Okamžitý úspěch tohoto zametacího stroje, dával týmu impuls k vytvoření společnosti.

První výrobní závod se nacházel v malé garáži v Parmě, kde byl více než o rok později odhalen nový průmyslový zametač "90". Zametací stroje Dulevo se velmi dobře ujaly na trhu a značka Dulevo se rozšířila po celé Evropě.

Rok od roku si společnost Dulevo International S.p.A. úspěšně budovala výbornou pověst po celém světě. Otevřela výrobní závod o rozloze 20.000 m², který patří k nejvyspělejším výrobních závodům na světě. Dnes je Dulevo předním italským výrobcem úklidových zařízení, pracují zde lidé, kteří vytvářejí unikátní a nenapodobitelné výrobky.

Technologie Dulevo

Dulevo udržuje vedoucí pozici na trhu tím, že provádí kontinuální výzkum zaměřený na poskytování řešení a technologie, které zvyšují kvalitu prostředí, ve kterém žijeme. Firma hledá ideální technické řešení, která splňují všechny potřeby v oblasti čištění nebytových prostor, průmyslových zařízení a ulic. Navíc, díky svému mechanicko-sacímu zametání, Dulevo úspěšně snižuje hluk i prach (jemné částice PM10).

Přehled strojů

Přehled prodejců

Pardubický kraj

Praha