Ausa

Společnost AUSA se zabývá výrobou a designem kompaktních průmyslových vozidel, určených zejména pro služby v obcích, v různých odvětvích průmyslu, pro údržbu parků, ale také výrobou vozidel využitelných ve stavebnictví, zemědělství a těžebním průmyslu. Mezi tyto stroje patří zejména stavební nakladače – dumpery, a teleskopické nakladače. Moderní doba potřebuje investice, které přinášejí efektivní řešení. Stroje AUSA využívají nejmodernější technologie pro maximální spolehlivost. Díky této výhodě mají i v těch nejtěžších podmínkách nejnižší provozní náklady a nejvyšší úroveň komfortní obsluhy.

Spolehlivé vybavení

Dumpery i teleskopické nakladače AUSA se mohou pyšnit vedoucím postavením na trhu high-tech zařízení. Vysoce kvalitní komponenty od vybraných dodavatelů zajišťují nejvyšší spolehlivost a dlouhou provozní životnost.

Vyšší produktivita

Dumpery a teleskopické nakladače AUSA jsou navrženy přesně pro daný účel využití. Jsme vždy připraveni dodávat nejefektivnější řešení pro naše zákazníky, které představuje zejména snadná údržba a nízké provozní náklady.

Bezpečné a ergonomické

Stroje AUSA jsou navrženy pro co nejjednodušší a nejfunkčnější ovládání. Vzhledem k tomu, že bezpečné a pohodlné pracovní prostředí je důležité, spolu s jednoduchou obsluhou poskytuje zvýšení výkonu a účinnosti práce.

Snadné použití

Přehlednost, pohodlí a snadná obsluha dumperů a teleskopických nakladačů jsou klíčovým faktorem v produktového designu AUSA.

Přehled strojů

Přehled prodejců

Praha