Univerzální nakladač MultiOne řada 4

  • Úvod
  • Univerzální nakladač MultiOne řada 4

Kompaktní kloubový nakladač MultiOne řada 4 je vynikající všestranný stroj pro rozvoj a údržbu upravených ploch, ideální pro zahradníky, farmáře a podobné využití. MultiOne řady 4 je nejmenší kloubový model vybavený teleskopickým výložníkem.

Multione 4.2 K

Stroj je vybaven teleskopickým výložníkem, v základní výbavě s jednoduchým joystickem a mechanickou parkovací brzdou. Na přání lze vybavit prosklenou kabinou s topením. Model 4.2 má jako všechny modely velice malý bod vnitřního otáčení a díky svým kompaktním rozměrům je vhodný pro práci na chodnících, údržbu prostranství, zahrad atd. Vhodný je tedy jak pro zemědělce, statky, komunální služby ale i stavebnictví nebo zahradnictví. Velice oblíbený je i jako domácí pomocník soukromém sektoru.

Díky možnosti připojení mnoha adaptérů se jedná o stroj s možností využití po celý rok. Nejrůznější druhy lopat (hladká, zubová, velkoobjemová, 3v1 – klapačka, vysokovýklopná lopata, lopaty s nejrůznějšími přidržovači), paletizační vidle, jeřábové rameno, bodce a přidržovací adaptéry na převážení balíků, krmná lopata, sněhová radlice, podkopové rameno, podkop, půdní vrták, stavební míchačka, bourací kladivo, kleště na drcení betonu, zametací kartáč, přívěs, tlaková myčka, mulčovač, sekačka, provzdušňovač trávníku, postřikovač, rotační brány, fréza na pařezy, štípač, štěpkovač, sekačka a další příslušenství.

Model

Motor

Výkon motoru

Palivo

Pohon

Rychlost

Max. zvedací výška

Max. zvedací kapacita

Pneu

Rozměry (dxšxv)

Hmotnost

4.2 K

4.2 K

Kubota D722

20 k.

diesel

4WD

0-14 km/h

2,75 m

880

standard 23×8.50-12

2390x980x1960 mm

990 kg