P & L, spol. s r.o., Velké Meziříčí

P & L, spol. s r.o.

AdresaTřebíčská 74b, 594 01 Velké Meziříčí

Telefon566 590 530

Fax566 590 539

Mobil602 539 748

KontaktIng. Jaroslav Šimon

E-mailjsimon@pal.cz

Webwww.pal.cz

Prodejce značek

Hilltip

Hilltip

Kioti

Kioti

Marolin

Marolin

MultiOne

MultiOne

P&L

P&L

S&C

S&C

Seco

Seco

Tierre

Tierre

Společnost P&L spol. s r.o. se zabývá 30 let prodejem a servisem zemědělských strojů a dále zařadila před lety do svého portfolia také malotraktory, traktory a ostatní techniku pro komunální využití.

Jedná se produkty jihokorejské značky KIOTI. Společnost P&L má výhradní právo zastupovat tuto významnou značku na českém a slovenském trhu. Traktory KIOTI jsou vysoce spolehlivé s nízkou spotřebou, velmi snadnou a intuitivní obsluhou. Další předností malotraktorů KIOTI je příznivý poměr ceny a výkonu. Všechny nabízené modely jsou osazeny motory a převodovkami vlastní produkce a samozřejmě splňují evropskou homologaci EEC. Svému uživateli nabízí maximální komfort a snadnou údržbu.

Uplatnění nachází zejména v oblasti komunální sféry, při údržbě travnatých ploch (jako např. parky, golfová hřiště), dále při zakládání trávníků, při zahradnické a sadovnické práci, jsou vhodné pro vinařskou činnost a lesní práce, rovněž jsou velmi oblíbené v privátní sféře. Výkonově pokrývají segment 22 – 110 PS.

Vedle traktorů rovněž 5 let zastupuje italského výrobce kloubových nakladačů MultiOne, které se vyznačují prvotřídní kvalitou a více jak 170ti druhy různého příslušenství, které z nich dělá opravdu univerzální pomocníky.

Traktory Kioti na Facebooku