Živa zemědělská obchodní, a.s., Klášterec nad Orlicí

Živa zemědělská obchodní, a.s.

AdresaKlášterec nad Orlicí 120, 561 82 Klášterec nad Orlicí

Telefon734 254 961

KontaktPavel Sršeň

E-mailsrsen@ziva.cz

Webwww.technika-ziva.cz

Provozní doba

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota
7:30-16:30 7:30-16:30 7:30-16:30 7:30-16:30 7:30-16:30 8:00-11:00

Prodejce značek

Briggs&Stratton

Briggs&Stratton

FSI

FSI

Humus

Humus

Jensen

Jensen

Kubota

Kubota

MultiOne

MultiOne

Rybář tech

Rybář tech

Seco

Seco

Wisconsin Engineering

Wisconsin Engineering

ŽIVA zemědělská obchodní, a.s., vznikla na konci roku 1994. Za dobu svého působení jsme si svými výsledky, kvalitou a rozsahem výroby a služeb získali přízeň mnoha spokojených zákazníků. Pro uspokojení co největšího množství Vašich potřeb podnikáme v několika různých odvětvích.

Nejvýznamnějšími je prodej a servis speciálních mobilních strojů. Významné je také zemědělství a dřevovýroba. Svojí činností chceme přispívat k místnímu rozvoji. V našich provozovnách zaměstnáváme více než 135 pracovníků.

Centrum zahradní a komunální techniky

V centru zahradní a komunální techniky najdete vše, co potřebujete ke své práci na zahradě či na poli. Sortiment výrobků uspokojí nejen malé zahrádkáře, ale i větší zemědělce. Prodejní sortiment se postupně stále rozšiřuje o další nové značky a výrobce, v poslední době jsou to např. MultiOne, Kubota, PIAGGIO, SPIDER, KARSIT, MTD, YARD-MAN, Cub Cadet, Wisconsin a další.

Na veškerý námi prodávaný sortiment poskytujeme záruční i pozáruční servis. Tento servis poskytujeme i na některou techniku a motory, které nebyly zakoupeny u nás. Už více než 20 let jsme autorizovaný dealer a servisní středisko techniky a motorů Honda, VARI, Briggs&Stratton, dále Kubota, Tecumseh, Kohler, Kawasaki, MTD, Hecht, Loncin i dalších.