Antonio Carraro

Antonio Carraro - tradice z Itálie

Červené traktory se znakem dvou proti sobě obrácených koňů jsou v České republice dobře známé. Vždyť také italská společnost vyrábějící tuto značku – Antonio Carraro, která sídlí nedaleko Padovy, patří ve svém oboru mezi špičku.

Přestože se nejedná o nadnárodní koncern zaměstnávající tisíce lidí a vyrábějící několik značek v různých zemích, ale o rodinnou firmu založenou bezmála před 110 lety – přesně v roce 1910 Giovannim Carrarem otcem současného prezidenta společnosti Antonia Carrara podle něhož se firma nyní jmenuje, vybudovala si pevné postavení mezi speciálními traktory a vyváží je prakticky do celého světa.

Malotraktory a traktory Antonio Carraro

Malotraktory a traktory Antonio Carraro jsou nabízeny ve výkonech 23 - 95 k v různých provedeních a výbavách, od klasických malotraktorů po speciální komunální nosiče nářadí. Lze vybírat také z variant s kabinou či bez kabiny. K dispozici jsou jak mechanické, tak hydrostatické převodovky.

Stroje Antonio Carraro nalézají své každodenní uplatnění v oblastech jako např. zahradnictví, údržba veřejné zeleně, průmyslové a sportovní areály, vinařství, ovocnářství, letní a zimní údržba v městech a obcích apod.

Přehled strojů

Přehled prodejců

Jihočeský kraj

Královéhradecký kraj

Plzeňský kraj

Praha

Středočeský kraj

Ústecký kraj