Traktorová sekačka Wisconsin Engineering W3600 Bulldog

 • Úvod
 • Traktorová sekačka Wisconsin Engineering W3600 Bulldog

Robustní sekačka na trávu - komunální traktor W3600 Bulldog s vodou-chlazeným 4-taktním dvouválcovým motorem Kawasaki o výkonu 26 HP je konstruován pro celodenní nasazení i v těch nejnáročnějších podmínkách.

Dobře konstruované rysy zlehčují činnost, zesilují výkonnost a snižují prostoj. Obsluha stroje určitě ocení hydrostatickou převodovku, s kterou snadno změní rychlost i směr jízdy, profesionální hydraulické řízení, které výrazně pomáhá k snadné manévrovatelnosti sekačky na trávu v náročných podmínkách a systém sečení a odhozu trávy do 600L zásobníku širokým tunelem pro sečení za všech podmínek.

Masivní přední náprava, ocelové nárazníky, halogenová světla a seřiditelné sedadlo ocení každý majitel stroje. Všechny ovládací prvky jsou snadno dostupné z místa řidiče. Ke sekačce lze připojit přídavné zařízení jako jsou sněhová fréza, zametací kartáč a další.

Vlastnosti Wisconsin Engineering W3600 Bulldog

 • Žací ústrojí
  Precizní sestřih a sběr trávy zajišťují dva robustní, proti sobě rotující nože. Unikátní design lopatek nožů zajišťuje efektivnější sání do sběrného koše. Šířka žacího ústrojí je 122 cm.
 • Motor profi třídy
  Osvědčený motor Kawasaki o výkonu 26 hp, zajistí vysoký výkon a tichý chod při překvapivě nízké spotřebě paliva. Značka Kawasaki má širokou síť prodejců a servisních středisek.
 • Profi řešení pohonu stroje
  Pohodlné ovládání ve všech podmínkách zaručuje hydrostatická převodovka umužňující plynulou změnu rychlosti bez nutnosti přeřazování. Ovládání je snadné i díky posilovači řízení.
 • Patentovaný senzor
  Senzor monitoruje proud vzduchu z žacího ústrojí. Pohon nožů je vypnut, jakmile je sběrný koš z 90% naplněn. Zbylá kapacita umožní dosečení k požadovnanému místu vyklopení.
 • Sběrný koš s kapacitou 640 l
  Jednodušší to být nemůže! Posečenou trávu vyklopíte pouze stisknutím tlačítka na panelu ovládání. Možnost vyklápění i na valník!
 • Kovové domky hřídelí
  Křehké odlitky hliníku na namáhaných komponentech u našich strojů nenajdete. My používáme pouze kovové dílce, na jejichž kvalitu sázíme 5 letou zárukou.
 • Sedadlo Deluxe
  Pohodlné nastavovatelné ergonomické sedadlo je vybaveno loketními opěrkami pro maximální pohodlí při dlouhé práci.
 • Snadná montáž nožů
  Tvar unašeče usnadňuje výměnu nožů a zajišťuje jejich správnou pozici při jejich instalaci. Patentované unašeče navíc nepodléhají korozi, zanešení a opotřebení.
 • Extra velký tunel
  Vaše ruce nemusí být zelené! Sečení a sběr vysoké mokré trávy umí stroj i bez ucpání tunelu! Extra velký tunel 450 x 450 mm s čistící klapkou.
 • Kulové čepy řízení
  Kulové čepy řízení nesrovnatelné s levnými čepy z ohnutých trubek. Kulové čepy lze seřizovat pro dosažení přesného sečení v různě náročných podmínkách.
 • Madla pro pohodlí a jistotu
  Madla kolem sedadla a na kapotě umožňují pohodlné nasedání a sesedání ze stroje, poskytují jistotu a bezpečí při sekání svažitých terénů a usnadňují manipulaci se strojem.
 • Maximální poloměr otáčení
  Sečení trávy kolem stromů, keřů a různých překážek není žádný problém díky maximálnímu poloměru otáčení kol. A jde to i bez narušování trávníků při velmi ostrých zatáčkách.
Motor Kawasaki FD 731 V-Twin vodou chlazený
Výkon motoru 26,0 k.
Palivová nádrž 20,0 l
Převodovka hydrostatická
Rychlost vpřed 12,0 / vzad 6,0 km/h
Šíře pracovního záběru 122 cm
Výška sečení 30-130 mm
Objem koše 640 (nízký) l
Pneu přední 16x6.5-8 / zadní 23x8.5-12 se šroubem
Rozměry (dxšxv) 2910x1265x1280 mm
Hmotnost 565 kg

Jihočeský kraj

Pardubický kraj

Plzeňský kraj

Středočeský kraj

Ústecký kraj