EKO BANDIT Stroje s.r.o., Třinec

EKO BANDIT Stroje s.r.o.

AdresaOldřichovice 738, 739 61 Třinec

Telefon722 935 383

KontaktRadomír Raška

E-mailekobandit@ekobandit.cz

Webwww.ekobandit.cz

Prodejce značek

Bandit

Bandit

Společnost s ručením omezeným Ekobandit vznikla v roce 2008 jako dceřina společnost firmy ZUUZ Krakov. Její hlavní náplní je dovoz výkonných a spolehlivých strojů Bandit z USA a jejich promoce na významnějších veletrzích a výstavách. Postupné rozšiřování rozsahu působnosti českých firem, změny a nové investice v hospodářství a také přizpůsobení požadavkům standardů EU a unijní dotace se stály hlavním důvodem přílivu větších, výkonnějších a technicky dokonalejších zařízení. Naše firma proto začala uvádět na náš trh mohutné recyklátory, které výkonně a s vysokou ekonomickou efektivitou vyrábějí velmi kvalitní produkt pro potřeby různých odběratelů. Posledním doplňkem naší nabídky jsou výkonné pásové stroje pro mulčování a frézování, které se objevily na našem trhu a potvrzují vysokou úroveň a dobré jméno strojů Bandit.

Stroje firmy Bandit Industries. Inc, se těší uznáním a dobrými posudky uživatelů na celém světě. Výrobková řada v obchodní nabídce tohoto významného výrobce obsahuje několik desítek výkonných modelů strojů charakteristických unikátními technologickými řešeními, vysokými bezpečnostními standardy, montážními podskupinami nejvyšší kvality a mnohými prvky variantního vybavení pro usnadnění práce. Nezávisle na třídě velikosti zařízení, každý z těchto strojů zaručuje dlouhá léta bezproblémového využívání a umožňuje efektivnější provoz než konkurenční stroje s podobnými technickými parametry.

Díky zkušenostem s prodejem strojů jsme zajistili těmto strojům dokonalou podporu v oblasti servisu, technických služeb a prodeje náhradních dílů. Poskytujeme služby v oblasti technického poradenství, záručních i pozáručních oprav, periodických prohlídek a zaváděcích instruktáží. Zajišťujeme rovněž maloobchodní prodej originálních náhradních dílů s pokud možno krátkými dodacími lhůtami a příznivými cenami.

V posledních létech jsme rozšířili svoji činnost o služby v oblasti recyklace s využitím mobilních drtičů Bandit Beast. Nabízíme výkonné zpracování materiálu lesního a zemědělského původu, recyklaci dřevěných obalů a velkorozměrných odpadů jak rovněž recyklaci některých neorganických materiálů. Chceme ukázat naším potenciálním zákazníkům, jak lze efektivně využít recyklátory Beast pro různé aplikace.