Arjes

Společnost ARJES, dobře známá svými drtiči s dvojitými hřídelemi, patří mezi jedny z nejlepších světových dodavatelů výjimečných drtičů, vyznačujících se mimořádnou mobilitou - na rozdíl od ostatní konkurence. Tato charakteristika spolu s inovačním přístupem, jež je vlastní všem našim zaměstnancům, dělá z našich produktů vlajkové lodě, umožňující silný a stabilní růst i ekonomický úspěch.

Od založení této společnosti v roce 2007 se zhruba 200 zaměstnanců v sídle společnosti v Leimbachu, Thuringia, podílí na aplikaci moderních řešení zpracování zeleného odpadu, kmenů stromů, odpadního dřeva, plastů, průmyslových odpadů, kovového šrotu a také všech druhů stavebních odpadů a minerálů (nerostů) v souladu se současnými trendy.

Správné uspořádání hřídelí pro každou aplikaci

Díky trvalé spolupráci s našimi zákazníky a na základě hodnotících testů a provozování našich produktů se můžeme pokaždé zcela spolehnout na naše rozsáhlé zkušenosti. Proto jsme vám vždy schopni nabídnout ideální řešení v souladu s vašimi individuálními požadavky.

Systém dvou pomaluběžných hřídelí prezentuje primární základnu pro veškeré aplikace, spojené s drcením. Nicméně v závislosti na vlastnostech zpracovávaných materiálů bude zřejmě nutné přizpůsobit geometrii jednotlivých dílů stroje (háky, lopatky, desky, nože) a jejich vzájemné uspořádání za účelem dosažení nejlepších možných výsledků.

V kombinaci se synchronním/asynchronním pohonem lze drtit a zpracovávat materiály, jako jsou betony, stavební odpady, asfalt, automobilové karosérie, lehké kovy, motory, odpadní dřevo, kmeny a kořeny stromů a keřů, dřevěné pražce, tuhé odpady, matrace, koberce, pneumatiky a mnohé další bez problémů.

Servisní práce a náhradní součásti

Pravidelně prováděný servis a údržba zabezpečuje dlouhou životnost a vysokou pracovní efektivitu našich strojů a strojních zařízení. Jsme k dispozici kdykoli potřebujete rychlou pomoc.

Přehled strojů

Přehled prodejců

Moravskoslezský kraj