JCB

Zemědělské stroje vyrábíme od roku 1945, kdy Joseph Cyril Bamford (pan JCB) postavil svůj první přívěs. Vždy jsme věděli, že odvětví zemědělských strojů vyžaduje pouze nejvyšší úroveň výkonu a produktivity. Proto jsme vždy věřili ve vývoj specializovaných zemědělských strojů, jako jsou naše zemědělské manipulátory Loadall uvedené v roce 1977. První specializované kolové nakladače jsme vyrobili v roce 1983 a v roce 1991 jsme představili výjimečný stroj Fastrac. Stále se jedná o jediný plně odpružený tažný traktor na světě schopný vyvinout rychlost 80 km/hod.

Vždy jsme také věřili ve využívání inovací a technologie, aby naše zemědělské stroje byly co nejúčinnější. V roce 2006 jsme, s cílem snížit spotřebu paliva a zvýšit rychlost, představili systém TorqueLock. V roce 2010 jsme si nechali patentovat adaptivní kontrolu nákladu k zajištění lepší bezpečnosti a stability v našich teleskopických strojích a nedávno jsme vyvinuli LiveLink, náš nejnovější telematický systém.

Možná nejdůležitější je rok 2012, kdy jsme uvedli první motor JCB EcoMAX. Tato revoluční a oceněná jednotka zajišťuje nejvyšší úroveň účinnosti v mnoha strojích značky JCB, včetně teleskopických manipulátorů Agri. Je navržena bez kompromisů a naše inovativní technologie velmi čistého spalování znamená, že splňuje dnešní přísnou emisní normu T4i a třídu IIIB bez potřeby DPF nebo SCR. Motor EcoMAX zabírá méně prostoru, takže výhled a manévrovatelnost jsou bez kompromisů. Navíc můžete o čekávat úsporu paliva až 10 %.

Ani zde se s našimi zemědělskými stroji nezastavíme. Můžete si být jisti, že budeme pokračovat ve vývoji nových řešení s cílem zdokonalit a rozšířit naši řadu pro zemědělství, aby i nadále splňovala vaše potřeby a očekávání. Dnes, zítra i kdykoli v budoucnu.

Přehled strojů

Přehled prodejců

Jihočeský kraj

Královéhradecký kraj

Plzeňský kraj

Praha

Středočeský kraj

Ústecký kraj