Pásový minidumper Yanmar C08-A Hi Tip

 • Úvod
 • Pásový minidumper Yanmar C08-A Hi Tip

Yanmar C08-A Hi Tip je mini-dumper kompaktních rozměrů, je tak ideálním strojem pro práci ve stísněných prostorech. Díky vysokému výkonu a nosnosti je dumper vhodný pro nasazení ve většině prací, zejména demolice, renovace a terénní úpravy. Velkokapacitní korba s předním výsypem je stavěná na převoz jakýchkoliv materiálů, zejména však stavebního materiálu a odpadu ze stavby.

Silný podvozek vybavený pevnými gumovými pásy zajišťuje dumperu stabilitu a vynikající přilnavost a umožňuje mu pracovat v nerovném terénu, na jakémkoliv povrchu a dokonce i stoupat do schodů. Gumové pásy navíc nepoškozují asfalt a jsou vhodné i pro práci v bahně, sněhu a písku.

Oproti jiným dumperům je C08-A Hi Tip navíc vybaven zdvihací konstrukcí, která mu dodává nepřekonatelný výškový dosah. Již rozsáhlé možnosti použití dumperu se tak ještě více rozšiřují.

Vlastnosti Yanmar C08-A Hi Tip

 • Ergonomické ovládání
  Mini-dumper C08-A Hi Tip je přístupný z obou stran a velice snadno se ovládá. Intuitivní a ergonomické ovládací páky zvyšují pohodlí obsluhy a umožňují přesné ovládání stroje.
 • Snadný přístupk k údržbě
  Velký kryt motoru se dá do široka otevřít a umožňuje tak optimální přístup ke všem hlavním součástem motoru a bodům údržby. Denní údržba je tak snadná a rychlá.
 • Sklápěcí schůdek
  V případě potřeby si může obsluha mini-dumperu C08-A Hi Tip sklopit pomocný schůdek, na kterém pak může při práci stát. Použití schůdku výrazně snižuje riziko pádu a únavu obsluhy.
 • Hi Tip +
  Mini-dumper C08-A může být dodán ve verzi Hi Tip +, která je dovybavena přídavnou nakládací lopatou. Lopata usnadňuje nakládání a může být použita i jako podpěra, což zvyšuje celkovou stabilitu dumperu.
 • Motor Yanmar
  Spolehlivý vzduchem chlazený motor Yanmar LV 100 bez filtru pevných částic (DPF) o výkonu 6,5 kW / 8,7 HP. Motor je do stroje namontován unikátním způsobem, který snižuje vibrace na minimum.
 • Zdvihací konstrukce
  Mini-dumper Yanmar C08-A Hi Tip je v základu vybaven přídavnou zdvihací konstrukcí, která dumperu dodává nesrovnatelný výškový dosah až 1 500 mm. Dumper tak dosáhne přes většinu plotů a zahradních zídek.
 • Bezpečná obsluha
  Mini-dumper C08-A Hi Tip je v základu vybaven ochrannou konstrukcí řídicí desky, která zároveň funguje jako držadlo. Stroj je dále vybaven klaxonem, uzamykatelnou parkovací brzdou a 2filtrovým systémem, který chrání motor při práci v náročných podmínkách.
Výkon motoru 6,5 / 8,7 kW/k.
Rychlost 4 km/h
Nosnost 800 kg
Objem korby 0,36 m3
Rozměry (dxšxv) 1926x810-835x1336 mm
Hmotnost 670 (Hi Tip) / 675 (Hi Tip +) kg