ARTE, spol. s r.o., Praha

ARTE, spol. s r.o.

AdresaKutnohorská 425, 111 01 Praha 10

Telefon605 404 548

Fax272 701 737

Mobil603 413 709

KontaktJan Müller

E-mailinfo@arte-praha.cz

Webwww.kramer-nakladace.cz

Prodejce značek

Kramer

Kramer

Yanmar

Yanmar

Politika kvality společnosti ARTE spol. s r.o.

Základním cílem společnosti ARTE, spol. s r.o. je poskytování kvalitních produktů a služeb svým zákazníkům, s cílem dostát a překonat jejich očekávání. Dlouhodobě se snažíme se zákazníky vytvářet a udržovat vstřícné a inovativní vztahy, tak abychom si udrželi pozici přirozeného partnera pro řešení různorodých potřeb z oblasti stavební a komunální techniky.

Spolu s našimi zaměstnanci budujeme pracovní atmosféru příznivou pro tvorbu inovací a podporující kreativitu, tak aby bylo dosaženo kontinuálního zlepšování kvality pro naše zákazníky. Díky tomu všichni zaměstnanci společnosti usilují při své práci o maximální kvalitu a hledají každou příležitost pro zlepšení kvality poskytovaných služeb spolu s lepším uspokojením potřeb zákazníka.

Zároveň vyžadujeme od obchodních partnerů a dodavatelů naší společnosti, aby svými dodávkami a poskytovanými službami přispěli k vysoké úrovni kvality služeb poskytovaných koncovým zákazníkům.
Závazek poskytovat kvalitní produkty a služby se plně snažíme respektovat při každodenním rozhodování na všech úrovních naší společnosti, tak aby bylo dosaženo vysoké a stále se zlepšující kvality pro zákazníka.
Tímto se zavazujeme k trvalému zlepšování zavedeného systému řízení kvality.

Servisní oddělení Arte spol. s r.o.

Servisní oddělení společnosti Arte si Vám dovoluje nabídnout služby svých zkušených a dlouholetých servisních techniků, kteří zajišťují kompletní poradenství a servis na námi dodávané stroje v České republice a to jak záruční tak i pozáruční.

Nechte si i vy zpracovat nabídku na servisní práce či dodávku náhradních dílů od jediného autorizovaného servisu v České republice pro stroje značek Kramer Allrad, Kaiser, Rioned, GIPO a další a posuďte tak sami výhodnost opravy Vašeho stroje pomocí originálních náhradních dílů a servisních postupů pravidelně školených přímo u výrobce Vašeho stroje.

Nakladače Kramer

Bagry Yanmar